Kadınların her an güzel ve bakımlı görünme isteğiyle tasarlanan kirpik lifting günün her vaktinde oldukça hoş görünmeyi sağlıyor. Gözlerinde mikrobik bir hastalığı bulunmayan her kadın lifting uygulamasını kolaylıkla yaptırabiliyor.

İş hayatında olan ve düzenli makyaj yapan kadınların kirpik lifting için güzellik merkezlerinden birbiri ardına randevu aldığı görülüyor. Herhangi bir yan etkisi olmayan ve kirpikleri olduğundan daha volümlü gösteren lifting, son zamanlarda en çok yaptırılan uygulamalar arasında.

Kirpik Lifting Nedir?

Keratin kıl kökünü besleyen etken maddelerden biridir. Yeterli keratini kirpiklere enjekte eden kirpik lifting daha dolgun ve hacimli görünmesine doğrudan etki eder. Vitamin takviyesi de yapılan kirpikler zamanla daha sağlıklı bir görünüme kavuşur.

Kirpik Lifting Nasıl Uygulanır?

Uygulamaya başlamadan önce makyaj kalıntılarından arındırılmalı ve temiz bir göz çevresi olduğundan emin olunmalıdır. Sonrasında kirpik uzunluğu dikkate alınarak özel olarak hazırlanmış petler kullanılır. Bu petler kirpik dibine yapıştırılarak dikkat gerektiren cımbızla ayırma işlemi yapılır. Sonrasında özel bakım ürünü ve keratin sürerek işlem tamamlanır.

Kimler Bunu Tercih Edebilir?

Son zamanların güzellik modası kirpiklerin hacimli görüntüsü konuşuluyor. Cılız ve seyrek yapılı tüm kirpiklerin olduğundan çok daha güzel görünmesine fırsat veren lifting herkesin tercih edebileceği bir işlem.

Neden Lifting Uygulaması Yaptırmalısınız?

Kirpiklere lifting etkisi yapan keratin ve vitamin bakımı iddialı bakışlar sağlar. Günlük makyajda gözler için bir işlem gerektirmez ve doğal görünümüyle bakımlı bir görünüm verir. Rimel sürmüşçesine kalkık ve dolgun görünüm, lifting yaptırmak için tercih sebepleridir.

Kirpik Lifting Uygulamasının Faydaları Nelerdir?

Kirpik liftingde kirpiklere özel bakım yapılır. Kişiye göre değişmekle beraber birkaç ay hacimli kirpiklerle dolaşmak mümkündür. Günlük makyajda ekstra rimel sürmeye gerek kalmaması hızla hazırlanmaya yardımcıdır.

Microblading (Kaş Kontörü) Nasıl Yapılır?

Microblading kalıcı makyajdan ilham alınarak tasarlanmış kaş konturu uygulamasıdır. Seyrek ya da şekilsiz kaşlara sahip herkes bu uygulamayı yaptırabilir. Kaş hizasına yapılan kesiler kıl görüntüsü verir ve dolgun bir bakış kazanır.

Microblading (Kaş Kontörü) Kimlere Yapılır?

Uygulama yapılan alanın sıklığıyla ilgili olarak tekrar işlemi değişen microblading isteyen herkese uygulanabilir. Genellikle kaş yapısı cılız ola kişiler daha hoş bir görünüm elde etmek için tercih eder.

Microblading (Kaş Kontörü) İşleminin Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

Microblading ifadeyi canlandıran ve etkili bir efekt veren potansiyele sahiptir. Cilt tonu düşünülerek farklı pigmentlerde uygulanabilir. Kalıcı dövme mantığıyla aynıdır. Tek farkı doğal bir kıl görünümü verir.

Microblading (Kaş Kontörü) Sonrası Yapılması Gerekenler

Uygulama sonrası bölgesel temizlik yapılırken dikkat edilmeli ve kimyasal içerikli ürünler kullanılmamalı. Lazer işlemini bir süre için ertelemek hassas olan bölgenin sağlığı için doğru olacaktır.

Nail Art Nasıl Yapılır?

Tırnak görüntüsünü sıradanlıktan kurtarmak ve daha eğlenceli hale getirmek için tercih edilen nail art güzellik merkezlerinde yapılıyor. Küçük bazı ekipmanlar eşliğinde ve tecrübeli kişilerce yapıldığında tırnaklara farklı bir boyut katmak mümkün oluyor.

Nail Art Kimlere Uygulanır?

Farklılığı seven ve trendleri takip eden kadınlar küçük detaylardan oluşan tırnak ürünlerini kullanmayı seviyor. Modern görüntüyü elde etmek, tırnaklara yapılacak birkaç nail art modeliyle mümkün oluyor.

Nail Art Modelleri Nelerdir?

Tırnak süsleme sanatı da denilebilen nail art modelleri kişisel zevklere göre hazırlanabiliyor. Rengârenk bir gökkuşağının deseni, nazar boncuğu ya da geometrik şekiller tırnak süslemesinde bolca kullanılıyor.

Nail Art Fiyatları

Bakımlı tırnakların yeni trendi süsleme sanatı, uygun fiyatlarla uygulanabiliyor. İster güzellik merkezlerinde ister evde kolayca yapılabilecek modellerin şekli ve zorluk derecesi birbirinden farklı oluyor. Ufak dokunuşlarla nail art seçenekleri tırnaklara sıra dışı bir hava veriyor.