Televizyon ekranlarının eğlenceli yapımlarından olan Kısmet dizisi kaldığı yerden devam ediyor. Dizinin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Kısmet dizisi nerede çekiliyor, Kısmet dizisi hangi gün oynuyor, Kısmet dizisi hangi kanalda oynuyor, Kısmet dizisi yeni bölüm ne zaman, Kısmet dizisi oyuncuları isimleri nedir? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Dizinin başrollerini Doğan Saka rolü ile Cem Gelinoğlu ve Melike rolü ile Özge Özacar paylaşıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda ayrıca Taner rolü ile Cenan Adıgüzel, Sema rolü ile Lale Mansur, Reis rolü ile Serdar Orçin, Namık rolü ile Arif Pişkin ve Osman rolü ile Erdal Küçükkömürcü var. Dizinin yardımcı rollerinde Kerem Kupacı, Zeynep Kankonde, Yeliz Şar, Ece Yaşar, Değer Soysal Alp, Neşe Baykent ve Serhan Ernak rol alıyor.

Kısmet dizisinde, mahallenin gözbebeği Avukat Doğan ile güzeller güzeli komşusu Melike’nin 5 yaşından beri nasıl olup da kavuşamadıklarının hikayesi ekranlara taşınıyor. Bazen kavuşmak için iki tarafın da çok sevmesi yeterli olmaz ama ayrılmak da Kısmet değildir sloganı ile izleyicilerle buluşan yapım, şimdiden sosyal medyanın en çok konuştuğu diziler arasında yer alıyor. Kısmet dizisinin çekildiği yer, çekim yeri, hangi semtte çekiliyor, yeni bölüm yayın günü ne zaman hangi gün hangi kanalda oynuyor, oyuncu kadrosu karakterleri kim sorularının yanıtları ve diziye dair merak edilen tüm detaylar haberimizde betnis yer alıyor.

Özge Özacar aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim oynadığı filmleri ve tv dizileri Özge Özacar aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim oynadığı filmleri ve tv dizileri

Kısmet dizisi hangi gün oynuyor?

Kısmet dizisi her hafta Cuma günü oynuyor. Dizinin yeni bölümü Cuma akşamları saat 20.00’de önce özet görüntüleri daha sonra yeni bölümü ile izleyicilerin beğenisine sunuluyor. Duygu yüklü hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosuyla ekranlara gelen dizi, etkileyici ve farklı konusuyla ekranlara damga vurmaya devam ediyor. Dizinin senaryosunu Mahinur Ergun ve Yusuf Reha Alp yazıyor. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Semih Bağcı ve Gül Sarıaltın oturuyor. Dizinin müziklerini Berkay Şenol ve Şahin Kurnaz hazırlıyor.

Kısmet dizisi yeni bölüm ne zaman?

Kısmet dizisi yeni bölüm her hafta Cuma akşamı yayınlanıyor. Dizinin yeni bölümleri Cuma günü 20.00’de ekranlara geliyor. Kısmet dizisinde, Kısmet Apartmanı’nda başlayan Doğan’ın aşkı, aileler arasındaki sosyal farklılıklar ve ikisinin de şahsına münhasır karakterleri nedeniyle bir türlü nihayete ermiyor. Dizide; Doğan ve Melike’nin kavuşup kavuşmayacağının hikayesinin yanı sıra, Kısmet Apartmanı sakinlerinin hikayeleri de izleyiciyle buluşuyor.

Cem Gelinoğlu aslen nereli boyu kaç burcu ne evli mi eşi kimdir oynadığı filmleri dizileri Cem Gelinoğlu aslen nereli boyu kaç burcu ne evli mi eşi kimdir oynadığı filmleri dizileri

Kısmet dizisi hangi kanalda oynuyor?

Kısmet dizisi Fox TV kanalında oynuyor. Fox TV kanalında ayrıca Ruhun Duymaz dizisi, Yaz Şarkısı dizisi, Gülcemal dizisi, Tetikçinin Oğlu dizisi, Adım Farah dizisi ve Taçsız Prenses dizisi izleyicilerle buluşuyor. Kanalın en çok izlenen Yasak Elma dizisi geçtiğimiz aylarda final yaparak ekranlara veda etmişti. Fox TV’nin yeni yapımları arasında ise Yabani dizisi, Kader Bağları dizisi ve Hudutsuz Sevda dizisi var.

Kısmet dizisi nerede çekiliyor?

Kısmet dizisi İstanbul’da çekiliyor. Dizinin çekimleri için İstanbul’un farklı ilçelerinde, semtlerinde ve mekanlarında çekim setleri kuruluyor. Romantik komedi türünde ekranlara gelen ve birinci sezonu dizi severlerle buluşan yapımın ilk bölümü 16 Haziran’da yayınlanmıştı. Yapımcıları Fatih Aksoy ve Mehmet Yiğit Alp olan, NTC Medya tarafından çekilen dizi 110 dakikalık bölümleri ile ekranlara geliyor. Fox TV’nin çok izlenen yapımları arasında yerini alan Kısmet dizisi, önemli bir hayran kitlesi tarafından ilgiyle izlenmeye betnis giriş devam ediyor.

Ya Çok Seversen dizisi nerede çekiliyor hangi gün oynuyor hangi kanalda yeni bölüm ne zaman? Ya Çok Seversen dizisi nerede çekiliyor hangi gün oynuyor hangi kanalda yeni bölüm ne zaman?

Kısmet dizisi oyuncuları isimleri

 • Cem Gelinoğlu - Doğan Saka
 • Özge Özacar - Melike
 • Cenan Adıgüzel - Taner
 • Lale Mansur - Sema
 • Serdar Orçin - Reis
 • Arif Pişkin - Namık
 • Kerem Kupacı - Cevdet
 • Erdal Küçükkömürcü - Osman
 • Zeynep Kankonde - Melda
 • Yeliz Şar - Sezen
 • Ece Yaşar - Ceylan

Kısmet dizisinin oyuncu kadrosu karakterleri arasında ayrıca şu isimler var; Değer Soysal Alp - Nilüfer, Neşe Baykent - Nergis, Serhan Ernak - Muammer, Sezer Koç - Peri, Göktuğ Yıldırım - Efe, Deniz Gürkan - Roza, Gökçe Şen - Ayşe, Nebi Tolga Yılmaz - Bilal, Naz Öngen - Fidan ve Selin Hasar - Zemzem.

Maviye Sürgün dizisi nerede çekiliyor hangi gün oynuyor hangi kanalda yeni bölüm ne zaman? Maviye Sürgün dizisi nerede çekiliyor hangi gün oynuyor hangi kanalda yeni bölüm ne zaman?