Oyuncu, model ve sunucu Kıvanç Kasabalı’nın hayatı ve biyografi bilgileri merak ediliyor. Kıvanç Kasabalı aslen nereli, Kıvanç Kasabalı burcu ne, Kıvanç Kasabalı kiminle evli, Kıvanç Kasabalı evli mi, Kıvanç Kasabalı eşi kimdir, Kıvanç Kasabalı oynadığı tv dizileri filmleri nedir? sorularının yanıtları ortaya çıktı. 24 Şubat 1975 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Kasabalı, 2006 - 2010 yılları arasında Kanal D ekranlarında yayınlanan ve tüm Türkiye’yi ekran başına kilitleyen Yaprak Dökümü adlı dizideki Cem Aydınoğlu rolü ile geniş kitleler tarafından tanındı. Devam eden yıllarda birçok yapımda yer alan ve ekranlarda izleyicilerle buluşmaya devam eden Kasabalı, TRT Belgesel kanalında yayınlanan Şehirden Uzakta gezi programı ile büyük dikkat çekti. Herkesin tanıdığı sevilen bir isme dönüşen Kıvanç Kasabalı, bu program ile TRT ekranlarında izleyiciler ile buluşmaya devam etmektedir. Kıvanç Kasabalı kimdir nerelidir memleketi neresi, hangi burç, evli mi, kiminle evli, çocuğu var mı, kardeşi kim, hangi dizilerde oynadı, hangi filmlerde oynadı sorularının cevapları ve Kıvanç Kasabalı’nın yaşamına dair merak edilenler haberimizde galabet yer alıyor.

Burcu Esmersoy aslen nereli burcu ne oynadığı diziler Burcu Esmersoy evli mi eşi sevgilisi kim? Burcu Esmersoy aslen nereli burcu ne oynadığı diziler Burcu Esmersoy evli mi eşi sevgilisi kim?

Kıvanç Kasabalı aslen nereli?

Kıvanç Kasabalı aslen İstanbulludur. İstanbul’da doğup büyüyen oyuncu ve sunucusu Kasabalı, yaşamını İstanbul’da sürdürmektedir. Kıvanç Kasabalı, Bursa Uludağ Üniversitesi İşletme Bölümünden mezun oldu ve Gaye Sökmen Ajansına bağlı olarak çalışmaya başladı. Modellik kariyeri süresince yerli ve yabancı pek çok markanın tanıtımında yer alan Kasabalı, aynı zamanda oyunculuk da yapmaya başladı. 1999 yılında Ayrılsak da Beraberiz adlı yapım ile ilk oyunculuk deneyimini yaşayan Kasabalı, 2005 yılında ise Kanlı Düğün adlı yapımda canlandırdığı Cemal karakteri ile ekranlarda yerini aldı.

Kıvanç Kasabalı burcu ne?

24 Şubat doğumlu olan Kıvanç Kasabalı’nın burcu Balık’tır. Reşat Nuri Güntekin’in aynı adlı romanından 2006 yılında uyarlanan Yaprak Dökümü adlı dizinin oyuncu kadrosunda yer alan ve Cem Aydınoğlu karakterine hayat veren oyuncu, 2010 yılına kadar bu dizinin kadrosunda yer aldı. Tüm Türkiye’yi ekran başına kilitleyen dizi ile geniş çevreler tarafından tanınan oyuncu, 2010 yılında Küçük Kadınlar ve Samanyolu adlı yapımlarla oyunculuk kariyerini sürdürdü.

Sedef Avcı aslen nereli evli mi eşi kimdir burcu ne Sedef Avcı oynadığı filmleri ve tv dizileri Sedef Avcı aslen nereli evli mi eşi kimdir burcu ne Sedef Avcı oynadığı filmleri ve tv dizileri

Kıvanç Kasabalı evli mi eşi kimdir?

Kıvanç Kasabalı evlidir. Kıvanç Kasabalı’nın eşi kendisi gibi oyuncu ve model olan Sedef Avcı’dır. Çift 2005 yılında evlendi. Çiftin Can Kasabalı adını taşıyan oğulları 2013 yılında dünyaya geldi. 2013 yılında Hande Altaylı‘nın romanından senarist Mahinur Ergun tarafından uyarlanan Merhamet adlı dizide Sinan karakterine hayat veren oyuncu, 2014 yılında Ağlatan Dans adlı dizide Zoloy karakterine hayat verdi. 2015 yılında Analar ve Anneler adlı yapımla kariyerini sürdüren oyuncu, 2018 yılında ise izlenme rekorları kıran Yasak Elma dizisinde Sinan karakterini canlandırdı.

Kıvanç Kasabalı kiminle evli?

Kıvanç Kasabalı oyuncu ve model Sedef Avcı ile evlidir. Çift 2005 yılında dünya evine girdi. 2019 yılında Aries adlı kısa filmde oynayan Kasabalı, 2022 yılında ise Evlilik Hakkında Her Şey adlı yapımda Ceyhun Özdemir karakterine hayat vermiştir. Ayrıca 2020 yılında başlayan ve günümüze kadar yeni bölümleri ile devam eden Şehirden Uzaktan adlı gezi programını hazırlayıp sunmaya devam etmektedir. Çok izlenen bu program TRT Belgesel ve TRT 1 kanallarında izleyiciler ile galabet giriş buluşmaktadır.

Ezgi Mola aslen nereli burcu ne boyu kaç evli mi eşi kimdir oynadığı filmleri ve tv dizileri Ezgi Mola aslen nereli burcu ne boyu kaç evli mi eşi kimdir oynadığı filmleri ve tv dizileri

Kıvanç Kasabalı oynadığı tv dizileri filmleri

 • 1999 - Ayrılsak da Beraberiz - İtalyan adam
 • 2005 - Kanlı Düğün - Cemal
 • 2006 - 2010 - Yaprak Dökümü - Cem Aydınoğlu
 • 2010 - Küçük Kadınlar - Ozan
 • 2010 - Samanyolu - Ali
 • 2013 - Merhamet - Sinan
 • 2014 - Ağlatan Dans - Zoloy
 • 2015 - Analar ve Anneler - Selçuk
 • 2018 - Yasak Elma - Sinan
 • 2019 - Aries - Kısa film
 • 2022 - Evlilik Hakkında Her Şey - Ceyhun Özdemir

Gökçe Bahadır aslen nereli burcu ne kaç kilo evli mi eşi kim oynadığı filmleri ve tv dizileri Gökçe Bahadır aslen nereli burcu ne kaç kilo evli mi eşi kim oynadığı filmleri ve tv dizileri