Televizyon ekranlarının çok izlenen ve büyük bir hayran kitlesine sahip yapımlarından olan Kızılcık Şerbeti dizisi kaldığı yerden devam ediyor. Heyecanın ve temponun giderek yükseldiği dizinin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Kızılcık Şerbeti dizisi hangi gün oynuyor, Kızılcık Şerbeti dizisi hangi kanalda oynuyor, Kızılcık Şerbeti dizisi yeni bölüm ne zaman, Kızılcık Şerbeti dizisi nerede çekiliyor, Kızılcık Şerbeti dizisi oyuncu kadrosu karakterleri kim? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Dizide, farklı kültürlere sahip iki ailenin çocukları olan Doğa (Sıla Türkoğlu) ve Fatih (Doğukan Güngör), yıldırım nikahıyla evleniyor. Bu evliliğin ardından gelişen çarpıcı olaylar ekranlara geliyor. Dizinin başrol oyuncuları arasında yer alan oyuncu Barış Kılıç dizi ile ilgili; "Hayat amaçları aslında aynı ancak yaşantıları ve yöntemleri farklı iki aileyi izleyeceğiz. Sevginin her türlü birleştirici gücünü bir kez daha anlatmak ve anlamak için yola çıkıyoruz.” demişti. Kızılcık Şerbeti dizisi yeni bölüm yayın günü ne zaman hangi kanalda oynuyor hangi gün yayınlanıyor, çekildiği yer, çekim yeri, oyuncu kadrosu karakterleri kim sorularının yanıtları ve diziye dair detaylar haberimizde pusulabet yer alıyor.

Sıla Türkoğlu kimdir nereli kaç yaşında boyu kaç oynadığı diziler hangi burç? Sıla Türkoğlu kimdir nereli kaç yaşında boyu kaç oynadığı diziler hangi burç?

Kızılcık Şerbeti dizisi hangi gün oynuyor?

Kızılcık Şerbeti dizisi her hafta Cuma günü oynuyor. Dizinin yeni bölümü Cuma akşamı saat 20.00’de dizi severlerin beğenisine sunulacak. Dizide, iyi eğitimli, realist ve modern bir kadın olan Kıvılcım, eşinden boşandıktan sonra iki kızını da inandığı değerler doğrultusunda yetiştirmiştir. Küçük kızı Çimen liseye devam etmekte, büyük kızı Doğa ise üniversitede diş hekimliği okumaktadır. Doğa’nın daha üniversiteye girdiği ilk yıl erkek arkadaşıyla evlenmesiyle büyük bir hayal kırıklığı yaşayan Kıvılcım, hayatının şokunu kızının kocasının ailesiyle tanışmasında yaşıyor. Doğa’nın kocası Fatih’in ailesi oldukça muhafazakar bir ailedir. Kızının hayata bu kadar farklı bakan bir aileyle yapamayacağını düşünüyor. Doğa ise aşklarının her türlü farklılığın üstesinden geleceğine inanıyor. Kızılcık Şerbeti; doğruları aynı, yöntemleri farklı olan iki uç aile arasında kalan bir aşk hikayesini ekranlara getiriyor.

Evrim Alasya aslen nereli kiminle evli boyu kaç burcu ne oynadığı filmleri ve tv dizileri Evrim Alasya aslen nereli kiminle evli boyu kaç burcu ne oynadığı filmleri ve tv dizileri

Kızılcık Şerbeti dizisi yeni bölüm ne zaman?

Kızılcık Şerbeti dizisi yeni bölüm Cuma günü yayınlanacak. Her Cuma akşamı ekranlara gelmeye devam eden dizi, kısa bir aranın ardından tekrar seyirciyle buluşmaya devam ediyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Barış Kılıç, Evrim Alasya, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Müjde Uzman, Settar Tanrıöğen ve Doğukan Güngör rol alıyor. Dram türünde ekranlara gelen dizinin senaryosunu İstanbul Yazı ekibi ve Melis Civelek yazıyor. Dizinin yönetmen koltuğunda usta yönetmen Hakan Kırvavaç oturuyor. Dizinin müziklerini ise Zeynep Alasya, Caner Özkan, Ertan Özkan, Serkan Ölçer ve Ece Ölçer hazırlıyor. Birinci sezonu ile ekranlara gelen dizinin ilk bölümü 28 Ekim’de yayınlanmıştı. Yapımcısı Faruk Turgut olan ve Gold Film tarafından çekilen dizinin bölümleri 130 dakika sürüyor.

Barış Kılıç aslen nereli boyu kaç burcu ne evli mi eşi kimdir oynadığı filmleri ve tv dizileri Barış Kılıç aslen nereli boyu kaç burcu ne evli mi eşi kimdir oynadığı filmleri ve tv dizileri

Kızılcık Şerbeti dizisi hangi kanalda oynuyor?

Kızılcık Şerbeti dizisi Show TV kanalında oynuyor. Dizi Cuma günleri saat 20.00’de Show TV ekranlarında yayınlanıyor. Show TV ekranlarında ayrıca Salı akşamları Aile dizisi, Perşembe günleri Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi ve Pazar günleri Güzel Günler dizisi ekranlara geliyor. Maviye Sürgün dizisi de Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşacak.

Kızılcık Şerbeti dizisi nerede çekiliyor?

Kızılcık Şerbeti dizisi İstanbul Ataşehir’de çekiliyor. Dizinin çekimlerinin bir bölümü Ataşehir ilçesinde ve çevresinde yapılırken, ayrıca İstanbul’un farklı ilçeleri, semtleri ve mekanlarında da çekim setleri kurularak bölüm çekimleri tamamlanıyor. Dizinin bazı sahneleri Ataşehir’de bulunan Doğa Koleji'nde çekilmeye pusulabet giriş devam ediyor.

Müjde Uzman aslen nereli burcu ne boy kilo Müjde Uzman oynadığı filmleri ve tv dizileri Müjde Uzman aslen nereli burcu ne boy kilo Müjde Uzman oynadığı filmleri ve tv dizileri

Kızılcık Şerbeti dizisi oyuncu kadrosu karakterleri

 • Barış Kılıç - Ömer Ünal
 • Evrim Alasya - Kıvılcım Arslan
 • Sıla Türkoğlu - Doğa Korkmaz
 • Sibel Taşçıoğlu - Pembe Ünal
 • Müjde Uzman - Alev Arslan
 • Settar Tanrıöğen - Abdullah Ünal
 • Doğukan Güngör - Fatih Ünal
 • Ceren Yalazoğlu Karakoç - Nursema Ünal
 • Feray Darıcı - Fatma
 • Aliye Uzunatağan - Sönmez Arslan
 • Feyza Civelek - Nilay Ünal
 • Emrah Altıntoprak - Mustafa Ünal
 • Selin Türkmen - Çimen Arslan

Özge Özder aslen nereli boyu kaç burcu ne evli mi eşi kimdir oynadığı filmleri ve tv dizileri Özge Özder aslen nereli boyu kaç burcu ne evli mi eşi kimdir oynadığı filmleri ve tv dizileri

Kızılcık Şerbeti dizisi oyuncuları isimleri

 • Rahimcan Kapkap - Metehan Ünal
 • Serkan Tınmaz - Umut
 • Özlem Çakar - Sevilay
 • Soydan Soydaş - Kayhan Korkmaz
 • Murat Tavlı - İhsan
 • Sevim Erdoğan - Leman
 • Aslı Öbekçi - Buket
 • Yiğit Dikmen - Serdar

Aile dizisi hangi gün hangi kanalda oynuyor yeni bölüm ne zaman çiftlik evi nerede çekiliyor? Aile dizisi hangi gün hangi kanalda oynuyor yeni bölüm ne zaman çiftlik evi nerede çekiliyor?