Kızlar Sınıfı Tatilde filmi televizyon ekranlarında izleyiciler ile buluşuyor. Hababam Sınıfı filminden ilham alınarak çekilen filmin yapım ve çekim ayrıntıları merak ediliyor. Kızlar Sınıfı Tatilde filmi nerede çekildi, Kızlar Sınıfı Tatilde filmi kaç yılında çekildi, Kızlar Sınıfı Tatilde filmi oyuncuları isimleri nedir, Kızlar Sınıfı Tatilde filmi hangi kanalda oynuyor? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin oyuncuları arasında müdür rolünde Münir Özkul, Özlem rolünde Özlem Onursal, Müzisyen Kerem rolünde Kerem Yılmazer, Gafur rolünde Gafur Uzuner, Tarık Çağlar rolünde Erol Tezeren, Öğrenci Zerrin rolünde Zerrin Çaldıran ile Hülya Günal, Zehra Kam, Gül Eren, Akın Tunç, Ayla Tuncer, Şehriban Emirli ve Perihan Ona rol alıyor. Kızlar Sınıfı Tatilde filminde, kızlar sınıfı Türkiye Yüzme Şampiyonasını kazanınca ödül olarak tatile gönderilirler. Ancak Müdür Bey'in amacı bu tatili balkan şampiyonası için bir kapma dönüştürmektir. Kızları şampiyonaya hazırlayan müdür bey, kızların aynı fikirde olmadığını kısa zamanda anlar. Kızlar Sınıfı Tatilde filminin çekildiği yer, çekim yeri, hangi otelde çekildi, nerede çekilmiştir, ne zaman çekildi, oyuncu kadrosu karakterleri kim, hangi kanalda oynuyor sorularının yanıtları ve filme dair merak edilen detaylar haberimizde betticket yer alıyor.

Hababam Sınıfı Tatilde Güdük Necmi neden yok hangi yıl çekildi hangi ormanda çekildi? Hababam Sınıfı Tatilde Güdük Necmi neden yok hangi yıl çekildi hangi ormanda çekildi?

Kızlar Sınıfı Tatilde filmi kaç yılında çekildi?

Kızlar Sınıfı Tatilde filmi 1986 yılında çekildi. Komedi ve gençlik türlerinde çekilen yapımın yönetmen koltuğunda Sami Güçlü oturuyor. Yönetmen Sami Güçlü Hababam Sınıfı serisi filmlerinde de yönetmen yardımcılığı yaptı. Yapımcısı Fedai Öztürk olan filmin senaryosunu Haşmet Zeybek yazdı. Burç Film tarafından çekilen film Fono Film tarafından gösterime hazırlandı.

Kızlar Sınıfı Tatilde filmi konusu ne?

Kızlar Sınıfı Tatilde filminde, kızlar bir tatili hak ettikleri gerekçesiyle jimnastik öğretmenlerinin gözetimi altında bir tatil köyüne gönderiliyor. Orada karısı öldükten sonra hayata küsmüş bir sinema oyuncusuyla karşılaşıyorlar. Onu neşelendirmeye çalışırken, jimnastik öğretmenleriyle aralarında bir yakınlık doğuyor.

Hababam Sınıfı filminin çekildiği okul nerede çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri Hababam Sınıfı filminin çekildiği okul nerede çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri

Kızlar Sınıfı Tatilde filmi nerede çekildi?

Kızlar Sınıfı Tatilde filmi Muğla’nın Marmaris ilçesinde çekildi. Çekimler Marmaris’ta bulunan bir otelde yapıldı. Türkiye’nin turizm cenneti olan Marmaris’te filmin çekimleri tamamlandı ve sinemaseverler ile buluştu. Günümüzde farklı tarihlerde ve kanallarda izleyicilerle buluşmaya devam etmektedir. Filmde Özlem Onursal’ı Ayşin Atav, Erol Tezeren’i Hayri Küçükdeniz ve Hayri Caner’i Zafer Önen seslendirmiştir.

Kızlar Sınıfı Tatilde filmi hangi kanalda oynuyor?

Kızlar Sınıfı Tatilde filmi 360 TV kanalında oynuyor. Film 1 Temmuz Cumartesi günü saat 10.00 ve 19.00 ile aynı günün gecesi saat 00.15’te 360 TV ekranlarında sinemaseverler ile buluşuyor. 360 TV ekranlarında her gün Yeşilçam’ın en güzel filmleri yayınlanmaya devam ediyor. Türkan Şoray’dan Kadir İnanır’a, Cüneyt Arkın’dan Filiz Akın’a, Hülya Koçyiğit’ten Ediz Hun’a, Yeşilçam sinemasının en iyi oyuncularının rol aldığı en iyi filmler her gün 360 TV ekranlarında yayınlanıyor. Hababam Sınıfı’ndan ilham alınarak çekilen Kızlar Sınıfı Tatilde filmi 91 dakika betticket giriş sürüyor.

Gülen Gözler filmi nerede çekildi oyuncuları karakterleri Hasret kim ne zaman kaç yılında çekildi? Gülen Gözler filmi nerede çekildi oyuncuları karakterleri Hasret kim ne zaman kaç yılında çekildi?

Kızlar Sınıfı Tatilde filmi oyuncuları isimleri

  • Münir Özkul (Müdür)
  • Özlem Onursal (Özlem)
  • Kerem Yılmazer (Müzisyen Kerem)
  • Gafur Uzuner (Gafur)
  • Erol Tezeren (Tarık Çağlar)
  • Zerrin Çaldıran (Öğrenci Zerrin)
  • Hülya Günal (Öğrenci)
  • Zehra Kam (Öğrenci)
  • Gül Eren (Öğrenci Gül)

Kızlar Sınıfı Tatilde filminin oyuncu kadrosunda ayrıca şu isimler var; Akın Tunç, Ayla Tuncer (Öğrenci), Şehriban Emirli (Öğrenci), Perihan Onar(Emel), Haşmet Zeybek ve Hayri Caner (Otel Müdürü Hayri Bey).

Tosun Paşa filmi nerede çekilmiştir çöl sahnesi nerede çekildi ne zaman çekildi oyuncuları hangi kanalda oynuyor? Tosun Paşa filmi nerede çekilmiştir çöl sahnesi nerede çekildi ne zaman çekildi oyuncuları hangi kanalda oynuyor?