Kod 355 filmi televizyon ekranlarında sinemaseverler ile buluşuyor. Filmin çekim ve yayın detayları merak ediliyor. Kod 355 filmi ne zaman çekildi, Kod 355 filmi konusu ne, Kod 355 filmi hangi kanalda oynuyor, Kod 355 filmi oyuncu kadrosu karakterleri kim, Kod 355 filmi nerede çekidli? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin başrollerinde Mason “Mace” Brown rolü ile Jessica Chastain, Graciela rolü ile Penélope Cruz, Lin Mi Sheng rolü ile Bingbing Fan, Marie rolü ile Diane Kruger, Khadijah rolü ile Lupita Nyong'o, Luis Rojas rolü ile Édgar Ramírez, Nick Fowler rolü ile Sebastian Stan ve Elijah Clarke rolü ile Jason Flemyng rol alıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Sylvester Groth, John Douglas Thompson, Jason Wong ve Leo Staar yer alıyor. Kod 355 filminde, gizemli bir silahın paralı askerlerin eline geçmesi üzerine CIA ajanı Mason “Mace” Brown, eski rakibi Alman ajan Marie, MI6 müttefiki ve son teknoloji bilgisayar uzmanı Khadijah ve yetenekli Kolombiyalı psikolog Graciela, güçlerini birleştirmek zorunda kalıyor. Ancak tüm dünyayı kaosa sürükleyecek olan ölümcül silahın peşine düşen sadece onlar değildir. Gizemli bir kadın olan Lin Mi de silahın peşindedir. Silahı bulmak için dünyanın dört bir yanını dolaşan ajanlar, dünyayı kurtarmayı başaracak mıdır? sorusu filmde yanıt buluyor. Kod 355 filmi kaç yılında çekildi, hikayesi nedir, nerede çekildi, hangi kanalda oynuyor, gişe hasılat bilgileri ne, oyuncuları isimleri nedir sorularının yanıtları haberimizde betoffice yer alıyor.

İntikam Vakti filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu İntikam Vakti filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu

Kod 355 filmi ne zaman çekildi?

Kod 355 filmi 2021 yılında çekildi. Amerikan yapımı film 7 Ocak 2022 tarihinde vizyona girdi. 124 dakika süren film 55 milyon dolar bütçe ile çekildi ve toplam 27 milyon dolar hasılat elde etti. Ülkemizde de vizyona giren ve 6 hafta vizyonda kalan film 7.490 kişi tarafından beyazperdede izlendi ve toplam 193.587 gişe hasılatı elde etti. Kod 355 filmi, dünyayı kaosa sürükleyecek olan ölümcül bir silahın peşine düşen bir grup ajanın hikayesini ekranlara taşıyor. Filmin yönetmen koltuğunda, filmin aynı zamanda senaryosuna da imza atan Simon Kinberg oturuyor. Filmin bir diğer senaristi ise aynı zamanda filmin öyküsünün de sahibi olan Theresa Rebeck’tir.

Kod 355 filmi konusu ne?

Kod 355 filminde, gizli bir silah paralı askerlerin eline geçiyor. CIA ajanı Mason “Mace” Brown, Alman ajan Marie, MI6 ajanı teknoloji dehası Khadijah ve yetenekli Kolombiyalı psikolog Graciela, gizemli silahı geri almak için güçlerini birleştiriyor. Lin Mi Sheng adlı gizemli bir kadın ise bu grubun tüm hareketlerini yakından takip ediyor ve silahı o da ele geçirmeye çalışıyor. Ekip, Lin Mi Sheng’ten önce silahı ele geçirmek zorundadır. Paris kafelerinden Fas pazarlarına ve Şanghay'ın gösterişli müzayede evlerine kadar dünyanın dört bir yanında aksiyon dolu bir mücadele devam ederken, kadınlardan oluşan dörtlünün önünde iki seçenek vardır; ya dünyayı kurtarmak ya da hep birlikte ölmek.

James Bond Quantum Of Solace nerede çekildi hangi kanalda oynuyor kaç yılında çekildi konusu James Bond Quantum Of Solace nerede çekildi hangi kanalda oynuyor kaç yılında çekildi konusu

Kod 355 filmi nerede çekildi?

Kod 355 filmi Fransa, İngiltere ve Fas’ta çekildi. Filmin çekimleri için Fransa’nın Paris şehrinde, İngiltere’nin Londra şehrinde ve Fas’ta çekim setleri kurularak çekimler tamamlandı. Filmin çekimleri 2019 yılının Temmuz ayında başladı ve Eylül ayında sona erdi. Oyuncu kadrosu övgü almasına rağmen, eleştirmenlerden genel olarak olumsuz eleştiriler aldı ve konusu eksik olarak eleştirdi. Filmde, bir CIA ajanı, çok gizli bir silahı kurtarmak için diğer uluslararası ajanlarla birlikte çalışıyor. Filmin ismi, Amerikan Devrimi sırasında vatanseverler için bir kadın casus olan Ajan 355'ten türetilmiştir.

Kod 355 filmi hangi kanalda oynuyor?

Kod 355 filmi ATV kanalında oynuyor. Film 25 Ağustos Cuma günü saat 20.00’de ATV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. The 355 filminde, tehlikeli ellere geçen gizli bir silahın geri alınması için oluşturulan ve bir CIA ajanı ile üç uluslararası ajanın yer aldığı ekibin mücadelesini anlatıyor. Filmde, birçok başarılı yıldızı başrolde yer alıyor. Yapımcıları Jessica Chastain, Kelly Carmichael ve Simon Kinberg olan filmin müziklerini Tom Holkenborg hazırladı. Yapım şirketleri Freckle Films, Genre Films, FilmNation Entertainment ve Huayi Brothers olan film tüm dünyaya Universal Pictures tarafından dağıtıldı. ATV kanalında en popüler Türk ve yabancı filmleri sinemaseverler ile buluşmaya betoffice giriş devam ediyor.

Muhteşem Yedili filmi nerede çekildi ne zaman çekildi oyuncu kadrosu hangi kanalda oynuyor? Muhteşem Yedili filmi nerede çekildi ne zaman çekildi oyuncu kadrosu hangi kanalda oynuyor?

Kod 355 filmi oyuncuları isimleri

 • Jessica Chastain - Mason “Mace” Brown
 • Penélope Cruz - Graciela
 • Bingbing Fan - Lin Mi Sheng
 • Diane Kruger - Marie
 • Lupita Nyong'o - Khadijah
 • Édgar Ramírez - Luis Rojas
 • Sebastian Stan - Nick Fowler
 • Jason Flemyng - Elijah Clarke
 • Sylvester Groth - Jonas Müller
 • John Douglas Thompson - Larry Marks
 • Jason Wong - Stevens
 • Leo Staar - Grady
 • Waleed Elgadi - Yassine

Jurassic World Yıkılmış Krallık nerede çekildi hangi kanalda oynuyor ne zaman çekildi oyuncuları Jurassic World Yıkılmış Krallık nerede çekildi hangi kanalda oynuyor ne zaman çekildi oyuncuları