Kod Adı Olympus filmi televizyon ekranlarında izleyiciler ile buluşmaya devam ediyor. Gerilim ve aksiyon türlerinde çekilen filmin yayın ve çekim ayrıntıları merak ediliyor. Kod Adı Olympus filmi nerede çekildi, Kod Adı Olympus filmi ne zaman çekildi, Kod Adı Olympus filmi konusu ne, Kod Adı Olympus filmi oyuncu kadrosu karakterleri kim? sorularının yanıtları merak ediliyor. Temposu hiç düşmeyen bir aksiyonun izleyicilerle buluştuğu filmde, terör saldırısı sonrası kapana kısılan eski korumanın ABD Başkanı’nı kurtarma operasyonu ekranlara geliyor.

Kod Adı Olympus filminin başrollerini Gerard Butler, Aaron Eckhart ve Finley Jacobsen paylaşıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca usta oyuncu Morgan Freeman, Dylan McDermott, Rick Yune, Angela Bassett, Melissa Leo, Radha Mitchell ve Cole Hauser rol alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda Antoine Fuqua oturuyor.

Ünlüler geçidine sahne olan bir kadroya sahip filmin senaryosunu Creighton Rothenberger ve Katrin Benedikt yazdı. Yapımcıları Gerard Butler ve Alan Siegel ile Mark Gill olan film 2 saat vbetcrypto sürüyor. Kod Adı Olympus filmi oyuncu kadrosu karakterleri, çekildiği yer, çekim yeri, kaç yılında çekildi ve gişe hasılatı bilgileri ortaya çıktı.

Kod Adı Olympus filmi ne zaman çekildi?

Kod Adı Olympus filmi 2012 yılında çekildi. 2012 yılında çekimler tamamlandı ve 2013 yılının Mayıs ayında sinemalarda gösterime girdi. Filmde, içeriden köstebeklerin yönettiği terörist bir eylemle Beyaz Saray büyük bir saldırıya ve ihanete uğruyor. Başkan teröristlerce esir alınıyor ve Pentagon'un eli kolu bağlı kalıyor. Bu olağanüstü koşullar altında tek çareleri Mike’ın cesur ve kahramanca giriştiği kurtarma operasyonu oluyor.

Kod Adı Olympus filmi nerede çekildi?

Kod Adı Olympus filmi Amerika Birleşik Devletleri’nde çekildi. Amerika Louisiana ve New York’ta çekimler tamamlandı. Film 70 milyon dolar bütçe ile çekildi ve 161 milyon dolar gişe hasılatı elde etti. Kod Adı: Londra adını taşıyan bir devam filmi de çekilen vbetcrypto giriş yapım 120 dakika sürüyor.

Kod Adı Olympus filmi konusu ne?

Eğitimli ve ağır silahlara sahip bir grup terörist Beyaz Saray’a giriyor ve Başkan Benjamin Asher’ı yeraltı sığınağında ele geçiriyor. Beyaz Saray’ın bahçesinde çatışma şiddetli bir şekilde devam ediyor. Başkanın eski koruması olan Mike Banning olaya müdahale ediyor ve Beyaz Saray’ın içinde başkanı kurtarmak için büyük bir mücadeleye girişiyor.

Kod Adı Olympus filmi oyuncu kadrosu karakterleri

  • Gerard Butler - Mike Banning
  • Aaron Eckhart - Başkan Benjamin Asher
  • Finley Jacobsen - Connor
  • Dylan McDermott - Forbes
  • Rick Yune - Kang
  • Morgan Freeman - Trumbull
  • Angela Bassett - Lynn Jacobs
  • Melissa Leo - Ruth McMillan
  • Radha Mitchell - Leah
  • Cole Hauser - Roma

Kod Adı Olympus filminin oyuncuları arasında ayrıca şu isimler var; Phil Austin – Charlie, Rodriguez, James Ingersoll - Nathan Hoenig, Freddy Bosche – Diaz, Lance Broadway - O'Neil, Sean O'Bryan - Ray Monroe, Keong Sim - Lee Tae-Woo, Kevin Moon – Cho ve Malana Lea – Lim.