Kolombiyalı İntikam Meleği filmi televizyon ekranlarında sinemaseverler ile buluşuyor. Orijinal adı Colombiana olan filmin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Kolombiyalı İntikam Meleği ne zaman çekildi, Kolombiyalı İntikam Meleği hangi kanalda oynuyor, Kolombiyalı İntikam Meleği oyuncuları isimleri nedir, Kolombiyalı İntikam Meleği konusu ne? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin başrollerini Cataleya rolü ile Zoe Saldana, Marco rolü ile Jordi Mollà, James Ross rolü ile Lennie James paylaşıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Amandla Stenberg, Michael Vartan, Cliff Curtis, Beto Benites, Jesse Borrego, Cynthia Addai-Robinson, Angel Garnica ve Ofelia Medina rol alıyor.

Kolombiyalı İntikam Meleği filminde, 9 yaşında Cataleya adındaki küçük bir kız 1992 yılında Kolombiya'da ailesinin öldürülmesine şahit oluyor ve kendisi de canını zor kurtarıyor. Tanınmış bir gangster olan amcası Emilio'nun koruması altında ABD'ye göç ediyor. Cataleya, intikam ateşiyle büyüyüp artık genç ve güzel bir kadın olduğunda, amcasının kiralık katillerinden birine dönüşüyor. Fakat geçen bu sürede anne ve babasının katledilişini asla unutmuyor ve öldürdüğü insanların göğsüne bir orkide çiçeği çizerek, her cinayetin ardında kendisinden bir iz bırakıyor. Cataleya intikamı sonuna kadar götürmeye yemin ediyor. Kolombiyalı İntikam Meleği filmi kaç yılında çekildi, hangi kanalda oynuyor, konusu ne, oyuncu kadrosu karakterleri kim, gişe hasılat bilgileri sorularının yanıtları ve filme dair merak edilen detaylar haberimizde betonred yer alıyor.

Tenet filmi nerede çekildi ne zaman çekildi Tenet hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri Tenet filmi nerede çekildi ne zaman çekildi Tenet hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri

Kolombiyalı İntikam Meleği ne zaman çekildi?

Kolombiyalı İntikam Meleği filmi 2011 yılında çekildi. İlk gösterimini 27 Temmuz’da Fransa’da yapan Fransız yapımı film, 26 Ağustos 2011 tarihinde Amerika’da ve Türkiye’de, 9 Eylül 2011 tarihinde ise İngiltere’de vizyona girdi. 108 dakika süren film 40 milyon dolar bütçe ile çekildi ve toplam 61 milyon dolar hasılat elde etti.

Ülkemizde 9 hafta vizyonda kalan film 61.773 kişi tarafından sinemalarda izlendi ve 623.294 TL gişe hasılatı elde etti. Yapımcıları Luc Besson ve Ariel Zeitoun olan filmin müziklerini Nathaniel Méchaly hazırladı. EuropaCorp, TF1 Films Production, Grive Productions ve Canal+ tarafından çekilen film TriStar Pictures ve Stage 6 Films tarafından dağıtıldı.

ip man 4 final filmi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri konusu ne? ip man 4 final filmi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri konusu ne?

Kolombiyalı İntikam Meleği konusu ne?

Kolombiyalı İntikam Meleği filminde olaylar, 1992 senesinin Kolombiya'sında başlar. 10 yaşındaki Cataleya, anne - babasının katledilişine tanık olur. Kendisi ise ölümden kıl payı kurtulur ve gangster olan amcası Emilio ile birlikte ABD'ye sığınır. Burada geçirdiği 15 yıl boyunca Cataleya, amcası tarafından bir kiralık katil olarak yetiştirilecek ve cinayetlerinden geriye anne - babasının katilleri için hep bir kartvizit bırakacaktır: Kurbanlarının göğsüne çizdiği bir orkide.

Filmin yönetmeni olan Olivier Megaton, filmin yapımcılığını da üstlenen Luc Besson'un ünlü Leon filmine gönderme yapan bir yapıma imza attıklarını, Kolombiyalı: İntikam Meleği filminin Leon ve Nikita arasında bir yerde durduğunu dile getirmişti. Filmin senaryosunu Luc Besson ve Robert Mark Kamen yazdı.

Kingsman Gizli Servis ne zaman çekildi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri Kingsman Gizli Servis ne zaman çekildi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri

Kolombiyalı İntikam Meleği hangi kanalda oynuyor?

Kolombiyalı İntikam Meleği filmi Star TV kanalında oynuyor. Film 3 Ağustos Perşembe akşamı saat 22.45 ve 03.00’te Star TV ekranlarında sinemaseverler ile buluşuyor. Filmin orijinal adı olan Colombiana, Kolombiyalı bir kadın anlamına geliyor. Film, Kolombiya'da, ailesi bir uyuşturucu lordu tarafından öldürülen on yaşındaki bir kız olan Cataleya (aynı zamanda bir orkide cinsi) hakkındadır. On beş yıl sonra, yetişkin biri olan Cataleya intikam almak ister ve büyük bir ölüm kalım mücadelesine girişir.

Film eleştirmenlerden genellikle olumsuz yorumlar alırken, Saldana'nın hareketli sahnelerinden övgüyle bahsedilmiştir ve film 40 milyon dolarlık bir bütçeye karşı 61 milyon doların biraz altında hasılat elde etmiştir. Aksiyon ve gerilim türlerinde çekilen film 1 saat 45 dakika betonred giriş sürüyor.

Armageddon filmi oyuncu kadrosu hangi kanalda oynuyor ne zaman çekildi konusu ne? Armageddon filmi oyuncu kadrosu hangi kanalda oynuyor ne zaman çekildi konusu ne?

Kolombiyalı İntikam Meleği oyuncuları isimleri

 • Zoe Saldana - Cataleya
 • Amandla Stenberg - 10 yaşındaki Cataleya
 • Jordi Mollà - Marco
 • Lennie James - FBI ajanı James Ross
 • Michael Vartan - Cataleya'nın sevgilisi Danny Delaney
 • Cliff Curtis - Cataleya'nın amcası Emilio Restrepo
 • Beto Benites - Don Luis
 • Jesse Borrego - Cataleya'nın babası Fabio
 • Cynthia Addai-Robinson - Cataleya'nın annesi Alicia
 • Angel Garnica - Pepe, Cataleya'nın büyükbabası
 • Ofelia Medina - Cataleya'nın büyükannesi
 • Callum Blue - CIA ajanı Richard
 • Sam Douglas - William Woogard
 • Graham McTavish - ABD'li polis müdürü Warren
 • Charles Maquignon - Çavuş Bill Attwood
 • Affif Ben Badra - Genarro Rizzo

Transformers 3 Ay'ın Karanlık Yüzü ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu karakterleri Transformers 3 Ay'ın Karanlık Yüzü ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu karakterleri