Kolpaçino Bomba filmi televizyon ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Kolpaçino serisinin ikinci filmi olan yapımın çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Kolpaçino Bomba filmi nerede çekildi, Kolpaçino Bomba filmi ne zaman çekildi, Kolpaçino Bomba filmi hangi kanalda oynuyor, Kolpaçino Bomba filmi oyuncu kadrosu karakterleri kim? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin başrollerinde Aydemir Akbaş, Şafak Sezer, Ali Çatalbaş, Arzu Yanardağ, Kubilay Penbeklioğlu ve Tuğba Melis Türk rol alıyor. İlk filmin ardından devam filmiyle karşımıza çıkan Kolpaçino: Bomba, ana kadrosunu neredeyse koruyor. Emlakçılığa başlayan Özgür, zengin bir ailenin damadı oluyor. Eşini şarkıcı Şale ile aldatan Özgür'ün kaçamak macerası, Şale'nin kendisinden şantaj yoluyla para istemesiyle başlıyor. İlk filmden tanıdığımız Sabri ve Tayfun'u kendisine yardım etmeleri için tutan Özgür bu durumdan paçasını kolay kurtaracağını sansa da, işler hiç de umduğu gibi gitmiyor. Hatta sadece kendisini değil, kendisini koruması için tuttuğu ekibin de hayatını tehlikeye atıyor. Sonunda işler öyle bir boyuta varır ki, Özgür kendisini İstanbul sokaklarında komik bir ölüm kalım savaşı içinde buluyor. Kolpaçino Bomba filminin çekildiği yer, çekim yeri, kaç yılında çekildi, hangi kanalda oynuyor, oyuncuları isimleri güvenlik görevlisi ganyotçu cemile kim, konusu ne, hangi platformda oynuyor sorularının yanıtları ve filme dair merak edilenler haberimizde sanslisin yer alıyor.

Kolpaçino filmi oyuncuları isimleri nerede çekildi Kolpaçino filmi ne zaman çekildi? Kolpaçino filmi oyuncuları isimleri nerede çekildi Kolpaçino filmi ne zaman çekildi?

Kolpaçino Bomba filmi ne zaman çekildi?

Kolpaçino Bomba filmi 2011 yılında çekildi. Komedi türünde çekilen yapım 11 Mart 2011 tarihinde vizyona girerek sinemaseverler ile beyazperdede buluştu. 17 hafta vizyonda kalan ve 736 bin 320 kişi tarafından sinemalarda izlenen film, 6 milyon 559 bin 712 TL gişe hasılatı elde etti. 2011 yılının kuruna göre 4 milyon 156 bin 400 dolar hasılat elde etmiştir. Filmin yönetmen koltuğunda, aynı zamanda senaryosunu yazan ve başrol de oynayan Şafak Sezer oturuyor. Filmin diğer senaristleri arasında ayrıca Suat Özkan, Kaan Ertem ve Serkan Şengül var.

Kolpaçino Bomba filmi nerede çekildi?

Kolpaçino filmi İstanbul’un Üsküdar ilçesinde çekildi. Filmin çekimlerinin bir bölümü Üsküdar Çengelköy’de bulunan malikanede yapıldı. Ayrıca İstanbul’un farklı ilçeleri, semtleri ve mekanlarında da çekim setleri kurularak çekimler tamamlanmıştır. Su Filmcilik tarafından çekilen ve müziklerini İskender Paydaş’ın hazırladığı film Kolpaçino filminin devam filmi olarak çekilmiştir. Ayrıca Kolpaçino 3. Devre adını taşıyan bir devam filmi de izleyicilerle buluşmuştur. Serinin çok güldüren filmlerinden olan Kolpaçino Bomba filmi, 2011 yılında Türkiye'de en çok izlenen 11. film olmuştur.

Kolpaçino Bomba filmi hangi kanalda oynuyor?

Kolpaçino Bomba filmi Kanal D kanalında oynuyor. Komedi filmi 9 Haziran Cuma akşamı saat 21.45’te ve aynı günün gecesi saat 01.30’da Kanal D ekranlarında izleyicilerle buluşacak. Filmde, en nihayetinde işini kurmaya karar veren Özgür, oldukça zengin bir kadınla evlenerek hayat standartlarını yükseltiyor. Güzel bir kadınla evlenen ve emlak zengini kayınbabası sayesinde rahatlığa kavuşan Özgür bir süre sonra yine eskisi gibi davranmaya başlıyor. Babasından görmediği desteği eşinden ve onun ailesinden gören Özgür yine de eşine sadık kalmıyor ve şarkıcı bir kadınla ilişkiye başlıyor. Şarkıcı kadın Özgür’e şantaj yapmaya başlayınca işler karışıyor. Film 95 dakika sanslisin giriş sürüyor.

Müjdemi İsterim filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi platformda oyuncuları isimleri Müjdemi İsterim filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi platformda oyuncuları isimleri

Kolpaçino Bomba filmi oyuncu kadrosu karakterleri

 • Aydemir Akbaş - Sabri
 • Şafak Sezer - Özgür
 • Ali Çatalbaş - Tayfun
 • Ebubekir Öztürk - Arif (Ganyotçu)
 • Serkan Şengül - Şahin
 • Arzu Yanardağ - Şale
 • Kubilay Penbeklioğlu - Mertay
 • Mehmet Ali Kaptanlar - Reşat
 • Orhan Aydın - Nedim

Beynelmilel filmi nerede çekildi ne zaman çekildi konusu gerçek mi oyuncu kadrosu karakterleri Beynelmilel filmi nerede çekildi ne zaman çekildi konusu gerçek mi oyuncu kadrosu karakterleri

Kolpaçino Bomba filmi oyuncuları Cemile kimdir?

 • Tuğba Melis Türk - Cemile
 • Kadir Kandemir - Amir
 • Fatoş Sılan - Nurdan
 • Günay İbicioğlu - Muzaffer
 • Özcan Varaylı - Bahadır
 • Vedat Göksoy - Altan
 • Volkan Başaran - Volkan
 • Kemal İnci - Kudret
 • Ferdi Merter - Kemal

Organize İşler Sazan Sarmalı nerede çekildi ne zaman çekildi oyuncu kadrosu hangi platformda Organize İşler Sazan Sarmalı nerede çekildi ne zaman çekildi oyuncu kadrosu hangi platformda