Kong Kafatası Adası filmi televizyon ekranlarında ve dijital platformlarda sinemaseverler ile buluşmaya devam ediyor. Orijinal adı Kong: Skull Island olan filmin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Kong Kafatası Adası nerede çekildi, Kong Kafatası Adası hangi kanalda oynuyor, Kong Kafatası Adası kaç yılında çekildi, Kong Kafatası Adası oyuncu kadrosu karakterleri kim? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin başrollerinde James Conrad rolünde Tom Hiddleston, Preston Packard rolünde Samuel L. Jackson, Mason Weaver rolünde Brie Larson, Hank Marlow rolünde John C. Reilly ve Bill Randa rolünde John Goodman var. Oyuncu kadrosunda ayrıca Corey Hawkins, John Ortiz, Tian Jing, Toby Kebbell, Jason Mitchell ve Shea Whigham rol alıyor.

Kong Kafatası Adası filmi, Pasifik Okyanusu'nda yer alan, güzel olduğu kadar tehlikeli, efsanevi bir ıssız adayı keşfetmek için bir araya gelmiş bilim insanları, askerler ve maceraperestlerden oluşan bir grup insanın hikayesini konu alıyor. Bildikleri her şeyden kopan bu ekip, güçlü Kong'un alanına girdiklerinde insan ile doğa arasındaki nihai mücadelenin fitilini ateşlerler. Keşif görevleri hayatta kalma savaşına dönüşürken, insanoğlunun ait olmadığı bu ilkel cennetten kaçmaya çalışırlar. Kong Kafatası Adası (Kong: Skull Island) filminin çekildiği yer, çekim yeri, nerede çekilmiştir, hangi ülkede çekildi, hangi kanalda oynuyor, ne zaman çekildi, oyuncuları isimleri karakterleri, gişe hasılat bilgileri, ne kadar izlendi, kaç kişi izledi, konusu ne sorularının yanıtları haberimizde casipol yer alıyor.

Hızlı ve Öfkeli 6 filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri Hızlı ve Öfkeli 6 filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri

Kong Kafatası Adası filmi kaç yılında çekildi?

Kong Kafatası Adası filmi 2017 yılında çekildi. 185 milyon dolar bütçe ile çekilen yapım tüm dünyada toplam 566,4 milyon dolar gişe hasılatı elde etti. Ülkemizde de vizyona giren ve 8 hafta vizyonda kalan film, 418.077 kişi tarafından sinemalarda izlendi ve 8 haftanın sonunda toplam 5.671.318 gişe hasılatı elde etti. Legendary Pictures ve Tencent Pictures tarafından çekilen ve 118 dakika süren film, King Kong efsanesinin köklerine iniyor.

Kong Kafatası Adası filmi konusu ne?

Kong Kafatası Adası filmi, efsanevi gorilin tarihine bir bakış sağlıyor. Film, Pasifik'te henüz keşfedilmemiş bir adaya seyahat eden korkunç yaratıklarla ve güçlü Kong ile karşılaşan bir grup bilim insanı ve Vietnam Savaşı askerlerin maceralarını ekranlara taşıyor. Keşifçilerden ve askerlerden oluşan ekip, Pasifik'te daha önce keşfedilmemiş bir adaya gidiyor fakat efsanevi Kong da dahil olmak üzere canavarların alanına girdiklerinden haberleri olmuyor.

Cehennem Silahı 2 filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri Cehennem Silahı 2 filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri

Kong Kafatası Adası filmi nerede çekildi?

Kong Kafatası Adası filmi Vietnam ve Hawaii’de çekildi. Filmin çekimleri için Hawaii’de ve Vietnam’da çekim setleri kuruldu. İzleyiciyi gizemli Kafatası Adası’nın tamamen içine çekebilmek için yönetmen Jordan Vogt-Roberts, oyuncuları ve film yapım ekibi ile birlikte 6 ayda 3 kıta gezdi. İlkel manzaraları yakalayabilmek için Oahu, Hawaii, Avustralya Gold Coast ve son olarak Vietnam’a gittiler. Filmin çekimleri birçok farklı bölgede gerçekleşti.

Kong Kafatası Adası filmi hangi kanalda oynuyor?

Kong Kafatası Adası filmi TRT 1 kanalında oynuyor. Film 22 Mayıs Çarşamba günü saat 20.00’de ve aynı günün gecesi saat 01.30’da TRT 1 ekranlarında yayınlanıyor. Yapımcıları Thomas Tull, Jon Jashni, Mary Parent ve Alex Garcia olan filmin senaryosunda Max Borenstein, Derek Connolly,Corey Hawkins ve John Gatins imzası var. Filmin müziklerini Henry Jackman hazırladı. Film, bir grup araştırmacının Pasifik'te bir adada devasa yaratıklarla karşılaşmalarını casipol giriş anlatıyor.

Banka İşi filmi nerede çekildi konusu ne hangi kanalda oynuyor ne zaman çekildi gişe hasılat Banka İşi filmi nerede çekildi konusu ne hangi kanalda oynuyor ne zaman çekildi gişe hasılat

Kong Kafatası Adası filmi oyuncu kadrosu karakterleri

 • Tom Hiddleston - James Conrad
 • Samuel L. Jackson - Preston Packard
 • Brie Larson - Mason Weaver
 • John C. Reilly - Hank Marlow
 • John Goodman - Bill Randa
 • Corey Hawkins - Houston Brooks
 • John Ortiz - Victor Nieves
 • Tian Jing - San
 • Toby Kebbell - Jack Chapman
 • Jason Mitchell - Mills
 • Shea Whigham - Cole

Maymunlar Cehennemi Şafak Vakti nerede çekildi hangi kanalda oynuyor gişe hasılat ne zaman çekildi? Maymunlar Cehennemi Şafak Vakti nerede çekildi hangi kanalda oynuyor gişe hasılat ne zaman çekildi?