Çalışma garantili online rehberlik ile lise ve üniversite giriş sınavlarına her yıl 10 binden fazla öğrenciyi birebir eğitimle hazırlıyoruz! Kopilot Rehberlik 2020 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi mezunu iki genç girişimcinin lise öğrencilerinin üniversite giriş sınavına birebir hazırlanmasını mümkün kılma amacıyla kuruldu. İlk etapta Mersin’de kütüphane ve rehberlik hizmetini bir arada sunarak kurmaya başlayan girişimciler, 2020 yılındaki pandemi ve 20 yaş altı sokağa çıkma yasakları nedeniyle tüm sermayelerini yitirdiler ve ofislerini kapatmak zorunda kaldılar. Tüm bunlar onların birebir eğitime duydukları inançta bir eksiklik oluşturmadı ve faaliyetlerini online olarak sürdürme kararı aldılar. Online hizmete geçme gerek maliyetlerinde, gerek çalışan bulma gerekse öğrenci bulma büyük kolaylık sağladı ve 2023 yılının ortalarına doğru gelirken bugüne kadar toplamda 400 bin birebir görüşme sağlayıp 150 kişinin istihdam ettiği bir kuruma dönüştüler.

Kopilot Rehberlik Nedir?

YKS ve LGS hazırlığında birebir rehberliğin yanı sıra sınırsız tarama sınavı, online discord kütüphanesi, haftada 20 saat canlı ders, 3 bin saatlik konu anlatım videoları, 400 binin üzerinde dijital soru ve çok daha fazlasını içeren komple bir hizmet sağlıyoruz. Öğrencilerimiz yaklaşık %80’i sınava hazırlık yılında sadece bizi kullanarak sınava hazırlanıyorlar. YKS Koçluk ve Rehberlik hizmetleri Kopilot’ta sizi bekliyor!

2023 YKS Derecelerimiz

2023 YKS sınavında Türkiye 21.si,24.sü,33.sü gibi sayısız derece yapan öğrencilerimiz sayesinde gururlandık ve başarılarımızı kanıtladık.

Deneme ve LGS Hizmetlerimiz

Türkiye’nin en başarılı deneme sistemiyle öğrencilerimizin evde de maksimum verimle denemelere katılımlarını sağlıyoruz. En kaliteli yayınlardan TYT & AYT denemeleri şeffaf paketlerle öğrencilerimize ulaşıyor ve canlı gözetmenler eşliğinde açılan denemelerimizle evde sınav ortamı yaratıyoruz. TR geneli binlerce öğrenci arasında sıralamalarını görebilecekleri,her biri analizli ve video çözümlü denemelerimiz sayesinde öğrencilerimizin denemelerdeki eksiklerini tespit ediyoruz ve eksiklerini öğrenmelerini sağlayarak sağlam adımlarla sınava hazırlıyoruz. Aynı  zamanda da LGS  alanında da TR’nin en başarılı koçluk sistemine sahibiz.

Haftada bir danışmanlarıyla birebir görüşen öğrencilerimizin çalışmalarını günlük takip ediyoruz. Haftalık veli raporlarımız,aylık veli toplantılarımız ve birebir veli görüşmelerimiz sayesinde velilerimizi de LGS süreci hakkında bilgilendiriyoruz. Sınırsız tarama sınavlarımız ile öğrencilerimizin eksik olduğu noktarları tespit ediyoruz ve bu eksiklerini öğrenerek kalıcı bir öğrenme hedefliyoruz. Düzenli bir şekilde yaptığımız etkinliklerimiz ile öğrencilerimizin motivasyonunu kaybetmemesini ve süreci eğlenerek daha az stresli geçirmeleri için çalışıyoruz.