Köşeyi Dönen Adam filmi televizyon ekranlarında izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Filmin çekim ve yayın ayrıntıları araştırılıyor. Köşeyi Dönen Adam filmi nerede çekildi, Köşeyi Dönen Adam filmi ne zaman çekildi, Köşeyi Dönen Adam filmi kaç yılında çekildi, Köşeyi Dönen Adam filmi oyuncuları isimleri, Köşeyi Dönen Adam filmi Şükran kim, Köşeyi Dönen Adam filmi hangi kanalda oynuyor? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Yönetmenliğini Atıf Yılmaz’ın, senaristliğini Müjdat Gezen’in ve Umur Bugay’ın üstlendiği Köşeyi Dönen Adam filmi, izleyenlere keyifli anlar yaşatacak. Kemal Sunal’ın yanı sıra Meral Orhonsoy ve Ali Şen gibi usta oyuncuların da yer aldığı film 1974 yılında piyasaya çıkan Eşeğin Karnındaki Elmas isimli romandan uyarlandı.

Köşeyi Dönen Adam filminde, fakir ve yalnız bir adam olan Adem’e yurtdışında yaşayan amcasından miras kalıyor. Mahalle sakinleri mirası duyunca Adem’i el üstünde tutmaya başlıyor. Filmde, amcasından kalan mirasla, hayatı ve insanların ona karşı olan tutumu değişen Adem’in başından geçenler anlatılıyor. Köşeyi Dönen Adam filminin çekildiği yer, çekim yeri, film ne zaman çekildi, oyuncu kadrosu karakterleri ve hangi kanalda oynuyor sorularının yanıtları ve filme dair merak edilenler haberimizde albibet yer alıyor.

Şaşkın Damat filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri Şaşkın Damat filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri

Köşeyi Dönen Adam filmi ne zaman kaç yılında çekildi?

Köşeyi Dönen Adam filmi 1978 yılında çekildi. Komedi türünde çekilen film 1 Aralık 1978 tarihinde gösterime girdi. Günümüzde farklı tarihlerde ve farklı kanallarda yayınlanmaya devam ediyor.

Postacı filmi nerede çekildi hangi semtte ne zaman çekildi kaç yılında hangi kanalda oynuyor? Postacı filmi nerede çekildi hangi semtte ne zaman çekildi kaç yılında hangi kanalda oynuyor?

Köşeyi Dönen Adam filmi nerede çekildi?

Köşeyi Dönen Adam filmi İstanbul Beşiktaş’ta çekildi. Siyasi bir film olarak da değerlendirilen yapım Beşiktaş’ın Gayrettepe semtinde çekilmiştir. Ayrıca Beşiktaş ve çevresinde de çekim setleri kurularak filmin çekimleri albibet giriş tamamlanmıştır.

Meraklı Köfteci filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi kadın oyuncu kim hangi kanalda oynuyor? Meraklı Köfteci filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi kadın oyuncu kim hangi kanalda oynuyor?

Köşeyi Dönen Adam filmi hangi kanalda oynuyor?

Köşeyi Dönen Adam filmi Show TV kanalında oynuyor. Film 23 Nisan Pazar günü saat 13.00’te Show TV ekranlarında yayınlanacak. Filmde sert siyasi ve toplumsal eleştiriler ve göndermeler de vardır. Film boyunca Arı Biskuvi Fabrikasi Grevi'nden görüntülere, İstanbul'un çeşitli mekanlarında duvarlara yazılmış sol, sosyalist örgütlerin sloganlarına yer verilir. Toplumsal yozlaşma ve kapitalizmin bu yozlaşmadan yararlanmakta olduğu sık sık vurgulanır.

Tarzan Rıfkı filmi nerede çekildi hangi ormanda Jale Melahat kimdir ne zaman çekildi hangi kanalda? Tarzan Rıfkı filmi nerede çekildi hangi ormanda Jale Melahat kimdir ne zaman çekildi hangi kanalda?

Köşeyi Dönen Adam filmi oyuncuları Şükran kim?

 • Kemal Sunal (Adem)
 • Meral Orhonsay (Şükran)
 • Necla Soylu (Müjde)
 • Ali Şen (Hacı Ömer)
 • Necdet Yakın (Rıza)
 • Sami Hazinses (Rıfkı)
 • Hüseyin Kutman (Mennan)
 • Orhan Aydınbaş (Mithat)
 • Nejat Gürçen (Kılıbık Latif)
 • Zeki Sezer (Sadi)
 • Özcan Özgür (Erol)

Sakar Şakir filmi nerede çekildi otobüs sahnesi hangi semtte çekildi hangi kanalda Sevda kimdir? Sakar Şakir filmi nerede çekildi otobüs sahnesi hangi semtte çekildi hangi kanalda Sevda kimdir?