Koyverdin Gittin Beni filmi televizyon ekranlarında izleyicilerle buluşacak. Filmin yayın ve çekim detaylarını araştırmaya devam eden izleyiciler, Koyverdin Gittin Beni filmi nerede çekildi, Koyverdin Gittin Beni filmi ne zaman çekildi, Koyverdin Gittin Beni filmi hangi kanalda oynuyor, Koyverdin Gittin Beni filmi oyuncuları isimleri nedir sorularının yanıtlarını araştırıyor.

Koyverdin Gittin Beni filminde Halil Ergün (Cafer Reis) kendisini terk edip Almanya’ya giden oğluna küs bir babayı (Cafer Reis) canlandırıyor. Eşinin ölümünün ardından kendisini doğaya ve ibadete veriyor. Usta sanatçı namaz kılıp tespih çekerken kameralara yansırken, başarılı oyunculuğuyla göz dolduruyor.

Koyverdin Gittin Beni filminde Cafer Reis’in Almanya’dan torunu (Doruk Özdemir) gelince hayatı bir anda değişiyor. Filmde Fidan ve Aksel büyük bir aşka yelken açıyor. Koyverdin Gittin Beni filminin çekildiği yer, çekim yeri, kaç yılında çekildi, hangi kanalda oynuyor ve oyuncu kadrosu karakterleri sorularının yanıtları haberimizde roofbet yer alıyor.

Koyverdin Gittin Beni filmi ne zaman çekildi?

Koyverdin Gittin Beni filmi 2015 yılında çekildi. TRT Ev Sineması için çekilen yapım TRT kanallarında farklı tarihlerde ve saatlerde izleyiciler ile buluşuyor. Filmin yönetmen koltuğunda Korhan Yurtsever, Tülay Kocatürk ve Cemile Kırmızı Karadaş oturuyor. Senaryosunu Korhan Yurtsever ve Serap Gazel’in yazdığı filmin yapımcıları arasında Korhan Yurtsever ve Güven Güzel Yurtsever var. Dram türünde çekilen yapım 2 saat 11 dakika sürüyor.

Koyverdin Gittin Beni filmi nerede çekildi?

Koyverdin Gittin Beni filmi Bartın’ın Amasra ilçesinde çekildi. Batı Karadeniz’de bulunan Amasra, denize doğru uzanmış bir burun, burnun iki yanında korunaklı birer liman görevi gören iki koy ve ana karaya bağlı bağımsız adalarına sahiptir. Antik dönemde Amastris 3000 yıllık tarihi, hem çekicilik ve balıkçılığa dayanan yerel sanatları, hem de kendini çevreleyen ormanlık alanlarına sahip bir yerleşim yeridir. Amasra hâlen özgün balık lokantaları, otelleri ve ev pansiyonlarına sahip roofbet giriş bir turizm bölgesidir.

Koyverdin Gittin Beni filmi hangi kanalda oynuyor?

Koyverdin Gittin Beni filmi TRT 1 kanalında oynuyor. Dram filmi 18 Şubat Cumartesi günü saat 15.15’te TRT 1 ekranlarında Türk sineması severler ile buluşacak. Film, Almanya'dan Amasra'ya uzanan sıcak aile hasreti filmi olarak ekranlarda yerini alacak.

Koyverdin Gittin Beni filmi oyuncuları isimleri

  • Doruk Özdemir - Axel Oğuz
  • Halil Ergün - Cafer Reis
  • Burçin Abdullah - Fidan
  • Ümit Acar - Azmi
  • Melis Tüzüngüç - Bircan
  • Ozan Arabacı - Tekin
  • Gizem Denizci - Çiğdem
  • Devrim Atmaca - Asude
  • Enis Yıldız - Nihat
  • Belma Mamati - Gülsüm