Televizyon ekranlarının yeni yapımlarından olan Kraliçe dizisi kısa sürede büyük ilgi gördü. Dizinin yayın ve çekim ayrıntıları merak ediliyor. Kraliçe dizisi hangi gün oynuyor, Kraliçe dizisi hangi kanalda oynuyor, Kraliçe dizisi yeni bölüm ne zaman, Kraliçe dizisi nerede çekiliyor? sorularının yanıtları araştırılıyor. Dizide, ülkenin en ünlü basketbolcularından birinin adının büyük bir skandala karışması sonucu eşinin hayatının alt üst olması konu ediliyor. İlk bölümleri ile hızlı bir giriş yapan dizide, yalanlar ve aldatmalar dizinin ana konusunu oluşturuyor.

Kraliçe dizisinin başrollerini Deniz Gencer Akça rolü ile Burcu Özberk, Ateş Akça rolü ile Gökhan Alkan, Zeynep Gencer rolü ile Selin Şekerci ve Ali Gencer rolü ile Özgün Karaman paylaşıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda ayrıca Ayşe Akın, Serhat Parıl, Afra Karagöz, Gülşehri Mina Kekeç, Umut Kaplıca, Cihat Tamer, Enez Koçak ve Ecenaz Üçer rol alıyor. Dram türünde ekranlara gelen dizinin senaryosunu Serdar Soydan, Kerem Bozok, Ekin Akçay, Nil Güleç Ünsal ve Özlem İnci Hekimoğlu yazıyor. Kraliçe dizisi yeni bölüm yayın günü ne zaman, hangi diziden uyarlama, çekimleri nerede yapılıyor, çiftlik evi nerede, çekim yeri ve oyuncu kadrosu karakterleri soruları yanıtları haberimizde betpunto yer alıyor.

kraliçe dizisi hangi gün oynuyor hangi kanalda yeni bölüm ne zaman nerede çekiliyor hangi diziden uyarlama

Kraliçe dizisi hangi gün oynuyor?

Kraliçe dizisi her hafta Çarşamba günü oynuyor. Çarşamba akşamları saat 20.00’de dizi severlerin beğenisine sunulan dizi, önce özet görüntüleri, daha sonra ise yeni bölümü ile ekranlardaki yerini alıyor. Dizinin yönetmen koltuğunda Cevdet Mercan oturuyor. Birinci sezonu ile ekranlara gelen dizinin müziklerini Alper Ketenci hazırlıyor.

Yıldız Çağrı Atiksoy aslen nereli boyu kaç burcu ne evli mi eşi kimdir oynadığı diziler filmler Yıldız Çağrı Atiksoy aslen nereli boyu kaç burcu ne evli mi eşi kimdir oynadığı diziler filmler

Kraliçe dizisi yeni bölüm ne zaman?

Kraliçe dizisi yeni bölüm Çarşamba akşamı yayınlanacak. Dizi Çarşamba günleri ekranlarda olacak. Mednova tarafından çekilen ve yapımcıları Selen Sevigen ile Gülümsün Özkök olan dizi, 22 Mart’ta yayınlanan ilk bölümü ile büyük ses getirmişti. Deniz ve Ateş’in evliliğinin bir skandal ile büyük darbe almasını anlatan diziye tüm gerçeklerin su yüzüne çıktığı anlar damgasını vurmuştu. Tüm bunlar olurken Deniz’in aynı anda babasını kaybetmesi ve çiftliğe geri dönmesi hikâyeye dair merakı daha da arttırıyor.

Kraliçe dizisi hangi kanalda oynuyor?

Kraliçe dizisi Kanal D kanalında oynuyor. Çarşamba akşamları saat 20.00’de ekranlara gelen Kraliçe dizisi, hayatları bir günde alt üst olmuş bir ailenin, köklerine tutunarak yeniden var olma hikayesi olarak izleyicilerle buluşuyor.

Nejat İşler aslen nereli boyu kaç burcu ne sevgilisi kim Nejat İşler oynadığı filmleri dizileri Nejat İşler aslen nereli boyu kaç burcu ne sevgilisi kim Nejat İşler oynadığı filmleri dizileri

Kraliçe dizisi nerede çekiliyor?

Kraliçe dizisi İstanbul ve Kocaeli’de çekiliyor. Dizinin İstanbul çekimleri için farklı ilçe, semt ve mekanlarda çekim setleri kuruluyor. Ayrıca Kocaeli’nin Kandıra ilçesine bağlı Kefken bölgesinde de çekimler yapılıyor. Hayata sıfırdan başlama noktasına gelen bir ailenin her bir üyesi, kökleri ve kaderleri ile yüzleşerek kendilerini yeniden var etmeye çalışacak. Dizi 100 dakikalık bölümleri ile betpunto giriş ekranlara geliyor.

kraliçe dizisi hangi gün oynuyor hangi kanalda yeni bölüm ne zaman nerede çekiliyor hangi diziden uyarlama

Kraliçe dizisi çiftlik evi nerede?

Kanal D ekranlarında yayınlanan Kraliçe dizisindeki çiftlik evi Kocaeli’nin Kandıra ilçesine bağlı Kefken Mahallesindedir. Çiftlik evi çekimleri yazlık ve turistik bir bölge olan Kefken’de yapılmaktadır. Dizide, ünlü bir basketbolcu olan Ateş’in adı büyük bir skandala karışıyor ve eşi Deniz ile kurdukları hayat bir anda alt üst oluyor. Tüm ülkenin konuştuğu bu skandalın baş kahramanı olan Ateş ve Deniz henüz bu olayın etkisini atlatamamışken, Deniz’in İstanbul’a yakın bir sahil kasabası olan Kefken’deki yaşayan babasını ani bir şekilde ölüyor.

Defne Samyeli aslen nereli boyu kaç burcu ne kaç kilo oynadığı dizileri filmleri Defne Samyeli aslen nereli boyu kaç burcu ne kaç kilo oynadığı dizileri filmleri

Kraliçe dizisi hangi diziden uyarlama?

Kraliçe dizisi Queen Sugar dizisinden uyarlamadır. Dünya çapında çok izlenen Amerikan yapımı Queen Sugar dizisinden uyarlanan Kraliçe dizisinde, Deniz, bir yandan kocası Ateş ve kızı Rüya ile olan, mükemmel olarak addedilen yaşamını ve kocasına duyduğu büyük aşkı kaybederken bir yandan da baba evinde yaşanan başka sorunlar ile yüz yüze kalıyor. Kızları Rüya ile kurdukları hayattan ve tutku ile aşık olduğu eşi Deniz’den vazgeçmeyecek olan Ateş ise, ailesini geri kazanmak ve Deniz’in hayatından çıkmamak için her şeyi yapmayı göze alıyor.

kraliçe dizisi hangi gün oynuyor hangi kanalda yeni bölüm ne zaman nerede çekiliyor hangi diziden uyarlama

Kraliçe dizisi oyuncu kadrosu karakterleri

 • Burcu Özberk - Deniz Gencer Akça
 • Gökhan Alkan - Ateş Akça
 • Selin Şekerci - Zeynep Gencer
 • Özgün Karaman - Ali Gencer
 • Ayşe Akın - Narin
 • Serhat Parıl - Mahir
 • Afra Karagöz - Duygu
 • Gülşehri Mina Kekeç - Rüya Akça
 • Umut Kaplıca - Aslan Gencer
 • Cihat Tamer - Galip Gencer

Pınar Deniz aslen nereli burcu ne sevgilisi kim Pınar Deniz oynadığı tv dizileri ve filmleri Pınar Deniz aslen nereli burcu ne sevgilisi kim Pınar Deniz oynadığı tv dizileri ve filmleri

Kraliçe dizisi oyuncuları isimleri

 • Enez Koçak - Murat
 • Ecenaz Üçer - Hande
 • Ege Semih Erken - Efekan
 • Melis Özçimen - Şahsene
 • Mert Tezişçi - Samet
 • Caner Nalbantoğlu - Burak
 • Merve Honca - Simay
 • Ferhat Yılmaz - Kulüp Başkanı

Nurgül Yeşilçay aslen nereli sevgilisi kim burcu ne Nurgül Yeşilçay oynadığı tv dizileri ve filmleri Nurgül Yeşilçay aslen nereli sevgilisi kim burcu ne Nurgül Yeşilçay oynadığı tv dizileri ve filmleri