Küçük Gelin Nazmiye filmi televizyon ekranlarında izleyiciler ile buluşuyor. Filmin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Küçük Gelin Nazmiye filmi nerede çekildi, Küçük Gelin Nazmiye filmi ne zaman çekildi, Küçük Gelin Nazmiye hangi yıl çekildi, Küçük Gelin Nazmiye oyuncuları isimleri, Küçük Gelin Nazmiye hangi kanalda oynuyor? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin başrollerinde Nazmiye rolü ile Tuğçe Uyanusta, Gülizar rolü ile Ayçin Karayılan ve Hamit rolü ile Emin Okkaya rol alıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Bedriye rolü ile Bilge Yalçınkaya, Eşref rolü ile Fahri Aktürk, Nedime rolü ile Mesude Türkmen, Kerim rolü ile Alp Kadıoğlu, Ömer rolü ile Ahmet Ali Micanoğlu yer alıyor. Filmde, babasını küçük yaşta kaybeden Nazmiye, çıkan bir yangında annesini de kaybediyor. Kimsesiz kalan Nazmiye’yi Eşref Ağa yanına alıyor. Büyüdüğünde Ömer ile evlilik hazırlıklarına başlayan Nazmiye, annesini kaybettiği yangına Ömer’in sebep olduğunu öğreniyor ve yaşadığı şok ile hayatına son vermeye karar veriyor. Küçük Gelin Nazmiye filminin çekildiği yer, çekim yeri, hangi ilde nerede çekilmiştir, kaç yılında çekildi, oyuncu kadrosu karakterleri Nazmiye gerçek adı ne, konusu ne, hangi kanalda oynuyor sorularının yanıtları haberimizde fortunejack yer alıyor.

Songül Karlı aslen nereli burcu ne son hali Songül Karlı evli mi eşi sevgilisi kim çocuğu var mı? Songül Karlı aslen nereli burcu ne son hali Songül Karlı evli mi eşi sevgilisi kim çocuğu var mı?

Küçük Gelin Nazmiye filmi ne zaman çekildi?

Küçük Gelin Nazmiye filmi 2008 yılında çekildi. Gelinlik giymeye hazırlandığı sırada aldığı haberle kefen giymeye niyetlenen Nazmiye’nin etkileyici öyküsü ekranlara geliyor. Dram türünde çekilen filmin yönetmen koltuğunda Serkan İpekören oturuyor. Filmin senaryosunu Hayriye Ersöz yazdı.

Küçük Gelin Nazmiye filmi hangi yıl çekildi?

Küçük Gelin Nazmiye filmi 2008 yılında çekildi. Yapımcısı Zeynep Tor olan filmin müziklerini Avni Uygun hazırladı. Tor Yapım tarafından Kanal 7 için çekilen filmin genel yönetmeni de Zeynep Tor oldu. 2008 yapımı film günümüzde izleyicilerle buluşmaya devam ediyor.

Öykü Gürman aslen nereli burcu ne evli mi eşi kimdir Öykü Gürman oynadığı tv dizileri filmleri Öykü Gürman aslen nereli burcu ne evli mi eşi kimdir Öykü Gürman oynadığı tv dizileri filmleri

Küçük Gelin Nazmiye filmi nerede çekildi?

Küçük Gelin Nazmiye filmi Manisa’da çekildi. Filmin çekimleri için Kula ilçesinde çekim setleri kurularak çekimler tamamlandı. Kestaneciler Evi olarak bilinen, günümüzde Kula Belediyesi tarafından Kula Evi Kültür Merkezi olarak hizmet veren yerde de çekimler yapılmıştır. Filmin çekimleri Manisa’da tamamlanmıştır.

Küçük Gelin Nazmiye filmi hangi kanalda oynuyor?

Küçük Gelin Nazmiye filmi Kanal 7 kanalında oynuyor. Film 23 Eylül Cumartesi günü saat 15.15’te Kanal 7 ekranlarında sinemaseverler ile buluşuyor. Küçük Gelin Nazmiye filminde kimsesiz büyüyen genç bir kızın evleneceği kişinin annesinin katili olduğunu öğrenmesiyle değişen hayatının hüzünlü öyküsü fortunejack giriş ekranlara geliyor.

Kızılcık Şerbeti dizisi nerede çekiliyor yeni bölüm ne zaman hangi kanalda hangi gün oynuyor? Kızılcık Şerbeti dizisi nerede çekiliyor yeni bölüm ne zaman hangi kanalda hangi gün oynuyor?

Küçük Gelin Nazmiye filmi oyuncuları isimleri

  • Tuğçe Uyanusta (Nazmiye)
  • Ayçin Karayılan (Gülizar)
  • Emin Okkaya (Hamit)
  • Bilge Yalçınkaya (Bedriye)
  • Fahri Aktürk (Eşref)
  • Mesude Türkmen (Nedime)
  • Alp Kadıoğlu (Kerim)
  • Ahmet Ali Micanoğlu (Ömer)
  • Ali Mican (Ömer)

Kanal 7 Yalnız Beni Sev dizisi kaç bölüm gerçek adı ne konusu ne oyuncuları isimleri hangi gün? Kanal 7 Yalnız Beni Sev dizisi kaç bölüm gerçek adı ne konusu ne oyuncuları isimleri hangi gün?