İzmir Karşıyaka’da 65 yaş üstü vatandaşlar için müzik şöleni

İzmir Karşıyaka Belediyesi, salgın sürecinde evlerinde kalan 65 yaş ve üstü İzmirliler için Açıkhava konserleri düzenliyor.

Güncel 08.06.2020, 16:52
İzmir Karşıyaka’da 65 yaş üstü vatandaşlar için müzik şöleni

İzmir Karşıyaka’nın çınarlarına özel müzik şöleni düzenlenecek. Salgın sürecinde sokağa çıkma yasağı kısıtlaması ile zor günler yaşayan 65 yaş ve üstü vatandaşların izin günlerinde Karşıyaka Belediyesi tarafından Açıkhava konserleri düzenlenecek. Karşıyaka Belediyesi’nin KODA Quartet Grubu tarafından daha önce Ahmet Piriştina Rekreasyon Alanı ve Bostanlı Güzel Sanatlar Parkı’nda müzik dinletileri yapılmıştı. Yeni Açıkhava konseri ise 80. Yıl Cumhuriyet Parkı’nda yapıldı.

65 YAŞ ÜSTÜ KARŞIYAKILARA ÖZEL KONSER

Karşıyaka Belediyesi’nin düzenlediği konsere ilginin yoğun olduğu gözlendi. Çam ağaçlarının altında sosyal mesafe kurallarına uygun olarak konulan tüm koltukların tamamen dolduğu görüldü. Koda Orkestrası’nın çaldığı eserler büyük bir keyifle dinlendi. Karşıyakalılar aynı zamanda güzel havanın da tadını çıkardı. Konseri dinleyenler arasında Karşıyaka Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay ve eşi Öznur Tugay da vardı.

Yorumlar (0)