Orijinal adı Gong fu yu jia olan Kung Fu Yoga filmi televizyon ekranlarında izleyiciler ile buluşacak. Filmin çekim ve yayın detaylarına dair ayrıntıları araştıran izleyiciler, Kung Fu Yoga filmi hangi kanalda oynuyor, Kung Fu Yoga filmi oyuncuları isimleri, Kung Fu Yoga filmi ne zaman çekildi, Kung Fu Yoga filmi konusu ne sorularının yanıtlarını merak ediyor. Filmin oyuncu kadrosunda Jackie Chan, Aarif Rahman, Lay Zhang, Sonu Sood, Miya Muqi, Disha Patani ve Amyra Dastur rol alıyor.

Kung Fu Yoga filminde, buz dağlarında antik dönemden kalan hazineyi ele geçirmek için birbirleriyle çekişme halinde olan iki değişik grubun maceralarını ekranlara geliyor. Çinli bir arkeoloji profesörünü canlandıran Jackie Chan, kayıp olan Magadha hazinesini bulmak için Hindistanlı güzel Profesör Ashmita ve onun asistanı Kyra ile ekibini birleştiriyor ve macera başlıyor. Kung Fu Yoga filmi kaç yılında çekildi, oyuncu kadrosu karakterleri, hikayesi ve hangi kanalda oynuyor sorularının yanıtları betunlim ortaya çıktı.

Kung Fu Yoga filmi ne zaman çekildi?

Kung Fu Yoga filmi 2016 yılında çekildi. Aksiyon, macera ve komedi filmi olan Gong fu yu jia filmi, 26 Ocak 2017’de Tayvan’da, 28 Ocak 2017’de Çin’de ve sonrasında dünyanın farklı noktalarında vizyona girdi. 65 milyon dolar bütçe ile çekilen film toplamda 257 milyon dolar hasılat elde etti.

Yönetmen koltuğunda, filmin aynı zamanda senaryosunu da yazan Stanley Tong’un oturduğu Kung Fu Yoga filminin yapımcıları arasında Jackie Chan, Jianhong Qi, Jonathan Shen, Barbie Tung ve Wei Wang var. Taihe Entertainment ve Shinework Pictures tarafından çekilen film 107 dakika sürüyor.

Kung Fu Yoga filmi konusu ne?

Kung Fu Yoga filminde, tanınmış Çinli bir arkeoloji profesörü olan Jack, genç Hint profesör Ashmita ve asistan Kyra ile birlikte Magadha hazinesini bulmak için takım oluyor. Tibet’in buz mağarasında hazineyle birlikte orduya ait kalıntıların da ortadan kaybolduğunu görüyorlar. İsyankar ordu lideri Randall tarafından pusuya düşürülen ekip kaçmayı başarınca Dubai’ye gidiyor. Dubai’de aradıkları elması bulan ekip, Hindistan’da bir dağa tırmanıyor ve elması anahtar gibi kullanarak gerçek hazineyi betunlim giriş bulmaya çalışıyor.

Kung Fu Yoga filmi hangi kanalda oynuyor?

Kung Fu Yoga filmi Star TV kanalında oynuyor. Film 4 Şubat Cumartesi akşamı saat 20.00’de ve bittikten hemen sonra tekrar 22.15’te Star TV ekranlarında yayınlanacak. Film aynı zamanda, Jackie Chan’ın Çin’deki en yüksek gişe hasılatı yapan filmi olarak da biliniyor. Filmin çekimleri Çin, Pekin, Dubai, Hindistan ve İzlanda’da yapıldı.

Kung Fu Yoga filmi oyuncuları isimleri

  • Jackie Chan - Jack
  • Aarif Rahman - Jones Lee
  • Lay Zhang - Xiaoguang
  • Miya Muqi - Noumin
  • Sonu Sood - Randall
  • Disha Patani - Ashmita
  • Amyra Dastur - Kyra
  • Muh Bahtiar C – Thyar
  • Moeed Rehman - Oxan

Kung Fu Yoga filminin oyuncu kadrosu karakterleri arasında ayrıca şu isimler rol alıyor; Zhang Guoli, David Torok, Jain Kumar, Wen Jiang, Eric Tsang, Shang Yuxian, Eskindir Tesfay, Godaan Kumar, Paul Philip Clark, Yuxian Shang, Jiang Wen ve Guoli Zhang.