İmtiyaz Sahibi / Grantee

Işık Asya Germiyanoğlu ([email protected])

Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief

Yakup Hayri Germiyanoğlu ([email protected])

Spor Şefi

Bülent Aydın

Editörler / Editors

Hande KAYA

Yasemin ÇELİK

Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor

Kaan YILMAZ

Yasal Bildirimler için Mesul Müdür / Managing Director for Legal Notices

Işık Asya Germiyanoğlu ([email protected])

Hukuk Danışmanı / Jurisconsult

Av. Ahmet Yılmaz

Mali Müşavir / Financial Advisor

Sinan Korkmaz

Reklam ve İletişim için / Advertise and Contact

Mail: [email protected]

Haber ve Bülten için / News and Bulletin

Mail: [email protected]

BİZE ULAŞIN / Adres / Addresse

Adalet Mahallesi, Manas Bulvarı, No:47, Folkart Towers, Bayraklı / İzmir

Haber Ajansı / News Agency 

İhlas Haber Ajansı (İHA)

Yazılım ve Sistem Yönetimi / Software Administration

TEBİLİŞİM
 

Son Dakika İzmir Haberleri

Sondakikaizmir.com

Gizlilik İlkeleri ve Kullanım Şartları

 • 2019 Sondakikaizmir.com tüm hakları saklıdır.
 • Sondakikaizmir.com, gizliliğinizi ciddiyetle muhafaza eder.
 • Sondakikaizmir.com sizin özel isteğiniz olmadığı sürece elde edilen kişisel bilgileri, sitemize bağlı olmayan ve bizlere ürün ya da hizmet sunan şirketlerle veya 3. şahıslara asla kiralamaz, satmaz veya paylaşmaz.
 • Sondakikaizmir.com, kullanıcılarına kolaylık olması için üçüncü kişilerin web sitelerine link vermekte, erişim sağlamakta olup, bu durum söz konusu üçüncü kişilerin web sitelerinin muhtevasının Sondakikaizmir.com tarafından onaylandığı anlamına gelmemektedir. Yine üçüncü kişilerin siteye verdikleri linklerin web içeriklerinin, reklamların doğruluğu ve güvenilirliği Sondakikaizmir.com tarafından onaylandığı anlamı çıkarılmamalıdır.
 • Haber, metin, yazı, makale, fotoğraf, röportaj, görüntü, resim, ses klipi, yazılım programı, bilgisayar kodu, toplu halde, bu web sitesi içeriğinin tüm telif hakları Sondakikaizmir.com’a aittir.
 • Sondakikaizmir.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerin telif hakları 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ile korunmaktadır. Sondakikaizmir.com tarafından açık ve yazılı bir izin olmaksızın bu web sitesinde yapılan herhangi bir kullanım, çoğaltma, değiştirme, çevirme, yayma, tahrifat, kamuya gösterim, sergileme, web sitesine yükleme, internette yayınlama, iletim ve dağıtım veya diğer şekillerde web sitesini veya onun herhangi bir içeriğini bir bütün olarak veya kısmi bir şekilde kullanmak ve ondan yararlanmak yasaklanmıştır. Sondakikaizmir.com, bu paragrafta sayılanlar ile sınırlı olmamak kaydıyla; haber, foto-galeri, kısa yazı, köşe yazısı, fotoğraf, görüntü, resim, ses klipi, yazılım programı, bilgisayar kodu, toplu halde, bu web sitesi içeriği ve benzeri unsurlar üzerinde telif haklarını saklı tutmuştur. Belirtilen unsurlar, kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kullanılamaz.
 • Uygulanacak mer’i hukuka bağlı olarak, ihmal de dâhil olmaz üzere, ancak bununla sınırlanmamak kaydıyla, hiç bir şart ve koşul altında, Sondakikaizmir.com yöneticileri veya çalışanları; meydana gelebilecek hiç bir zarar ve kayıptan, ticari iş kaybından, veri ve kar kaybından veya bu akdin ihlal ve ihmalinden meydana gelip gelmediğine bakılmaksızın her türlü rastlantısal, özel, doğrudan veya dolaylı zarar ve ziyandan veya haksız fiilden sorumlu tutulamazlar. Sondakikaizmir.com, bu paragrafta zikredilen kayıp ve zararların meydana geleceğini veya gelebilecek olma ihtimalini bilmesi veya bilmesinin gerekmesi veya bilebilecek olması halinde dahi sorumlu tutulamayacaktır.
 • Sondakikaizmir.com, kullanıcılarına kesintisiz olarak veya belli bir şekilde hizmet vermeyi hiçbir şekilde taahhüt etmemektedir. Aynı şekilde, web sitesinin işletme ve idaresinin hatasız ve kesintisiz olacağı, aksaklıklar kusur ve bozuklukların düzeltileceği, web sitesinin zarar verici unsurlardan ve virüslerden temizlenmiş olduğu hususunda kullanıcıya herhangi bir öneri ve tavsiyede bulunmamakta ve bu hususlarda kullanıcıya herhangi bir güvence ve teminat verilmemektedir. Kullanım Şartlarındaki bilgiler sadece kullanıcıyı bilgilendirmek amacı ile sunulmuş olup; hukuki, tıbbi, finansal, yatırım, vergi, muhasebe ve diğer benzeri konularda tavsiye niteliğinde değildir. Sondakikaizmir.com sitesinde yayınlanan bilgilere güvenerek yapacağınız herhangi bir işlemin sorumluluğu tamamen size aittir.
 • Sondakikaizmir.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır.
 • Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Sondakikaizmir.com hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zamanda değişikliğe gidebilir.
 • Sondakikaizmir.com sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

PRIVACY POLICY

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the Sondakikaizmir.com . However, sometimes the Sondakikaizmir.com uses third parties to process your information. Sondakikaizmir.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the Sondakikaizmir.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the Sondakikaizmir.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the Sondakikaizmir.com and its services. When you use Sondakikaizmir.com online services, we use cookies and collect IP addresses.

Hukuka Aykırılık Bildirimi

Sondakikaizmir.com, hukuka ve yasalara saygılı olduğu gibi, kamunun, iş ortaklarının ve üçüncü kişilerin fikri sınai haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı benimsemiştir.

Sondakikaizmir.com, kullanıcılarının yazdıkları yorum-yazı bakımından 5651 sayılı "İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele edilmesi Hakkında Kanun"da tanımlanan "içerik sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir.

Sondakikaizmir.com'un kullanıcılarının oluşturduğu yorum-yazıların hukuka aykırı olup olmadığını kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Sondakikaizmir.com, hukuka aykırı yorum-yazılar ile 3. Kişilerin haklarının ihlal edildiği düşünülen içeriklerde "UYAR ve KALDIR" yöntemini benimsemiştir.

Sondakikaizmir.com içerisindeki bazı içeriklerin kişilik haklarını, fikri ve sınai hakları ihlal ettiği iddiasında olan gerçek ve tüzel kişiler, komşu veya bağlantılı hak sahipleri ya da meslek birlikleri,

 • İhlale konu içeriklerin URL adresi ve ihlale konu içeriğin konusunu,
 • Gerçek kişi ise kimliğini gösterir belge, tüzel kişi ise oda kayıt belgesi, meslek birliği ise yetkili kişinin imzası bulunan antetli bir talep yazısını,
 • Vekaletle işlem yapma yetkisi kullanılıyorsa vekaletnameyi,
 • Fikri ve sınai haklara ilişkin taleplerde hak sahibi olduğunu gösteren belgeyi,
 • Açık ad / ünvan ve açık iletişim adreslerini

Sunmak kaydıyla Sondakikaizmir.com’un [email protected] adresine bildirim yapabilirler. Bu elektronik iletişim adresine ulaşan talep ve şikayetler hukuk servisi tarafından incelenecek, gerekli görüldüğü takdirde ihlale konu içerikler Sondakikaizmir.com sisteminden en kısa sürede çıkarılacak ve muhataba bilgi verilecektir.