Kutsal Damacana 4 filmi televizyon ekranlarında ve dijital platformlarda sinemaseverler ile buluşmaya devam ediyor. Filmin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Kutsal Damacana 4 filmi nerede çekildi, Kutsal Damacana 4 filmi hangi kanalda oynuyor, Kutsal Damacana 4 filmi ne zaman çekildi, Kutsal Damacana 4 filmi oyuncu kadrosu karakterleri kim? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin başrollerinde Fikret rolünde Şafak Sezer, Asım rolünde Ersin Korkut, İnci rolünde Müjde Uzman, Sevgi rolünde Nilgün Belgün, Cemil rolünde Erhan Yazıcıoğlu ve Taha rolünde Onur Büyüktopçu yer alıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Ruhi Sarı, Buket Dereoğlu, Deniz Oral ve Yıldırım Memişoğlu var.

Kutsal Damacana 4 filmi, yanlışlıkla papaz olan Fikret'in hikayesini ekranlara taşıyor. Fikret, yanlışlıkla girdiği papazlık yolunda kendisini tahmin edemeyeceği bir konumda buluyor. Beklenmedik bir şekilde Vatikan'a kadar yükselen Fikret, artık yurduna geri dönmeye karar veriyor ancak bu o kadar kolay olmuyor. Fikret’in yeni macerası izleyenleri kahkahaya boğacak. Kutsal Damacana 4 filminin çekildiği yer, çekim yeri, nerede çekilmiştir, hangi şehirde çekildi, hangi semtte çekildi, hangi kanalda oynuyor, kaç yılında çekildi, oyuncuları isimleri nedir, konusu ne, gişe hasılat bilgileri, ne kadar izlendi, kaç kişi izledi sorularının yanıtları ve Kutsal Damacana 4 hakkında merak edilen detaylar haberimizde galabet yer alıyor.

Kocan Kadar Konuş Diriliş nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri Kocan Kadar Konuş Diriliş nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri

Kutsal Damacana 4 filmi ne zaman çekildi?

Kutsal Damacana 4 filmi 2022 yılında çekildi. 20 Ocak 2023 tarihinde sinemalarda vizyona girerek serinin hayranları ile beyazperdede buluşan film 96 dakika sürüyor. 14 hafta vizyonda kalan ve 1 milyon 147 bin 111 kişi tarafından sinemalarda izlenen yapım, 14 haftanın sonunda 75 milyon 264 bin 923 TL gişe hasılatı elde ederek büyük bir gişe başarısına imza attı.

Kutsal Damacana 4 filmi konusu ne?

Kutsal Damacana 4 filminde, Fikret, Türkiye’deki Şeytan çıkarma işlerindeki başarısından sonra Vatikan’a davet edilmiştir. Bir süre sonra Vatikan’ı da karıştıran Fikret, Türkiye’ye dönüş yapar. Eski yardımcısı Asım’ı yanına alan Fikret, tekrar şeytan çıkarma ve kovma işlerine girer. Zengin bir ailenin daveti üzerine büyük bir villaya şeytan kovmaya gider ve işler karışır.

Eyvah Eyvah filmi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor ne zaman çekildi oyuncu kadrosu Eyvah Eyvah filmi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor ne zaman çekildi oyuncu kadrosu

Kutsal Damacana 4 filmi nerede çekildi?

Kutsal Damacana 4 filmi İstanbul’un Avcılar ilçesinde çekildi. Filmin çekimleri için İstanbul’un farklı ilçe ve semtlerinde çekim setleri kurulurken, ana çekim yeri Avcılar ilçesi ve çevresi oldu. Filmin çekimleri 1,5 ay sürdü. Filmin yönetmen koltuğunda Kamil Çetin oturuyor. Senaryosunu Şafak Sezer ve Kamuran Süner’in yazdığı filmin müziklerini ise Ercan Saatçi ve İlker hazırladı.

Kutsal Damacana 4 filmi hangi kanalda oynuyor?

Kutsal Damacana 4 filmi Now TV kanalında oynuyor. Film 4 Haziran Salı günü saat 20.00’de Now TV ekranlarında sinemaseverler ile buluşuyor. Yapımcısı Polat Yağcı olan ve Poll Films tarafından komedi türünde çekilen yapım, Kutsal Damacana: Dracoola filminin devam filmi olarak çekilmiştir. Now TV ekranlarında en sevilen filmler yayınlanmaya galabet giriş devam ediyor.

Aykut Enişte filmi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor ne zaman çekildi oyuncuları isimleri Aykut Enişte filmi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor ne zaman çekildi oyuncuları isimleri

Kutsal Damacana 4 filmi oyuncu kadrosu karakterleri

  • Şafak Sezer - Fikret
  • Ersin Korkut - Asım
  • Müjde Uzman - İnci
  • Nilgün Belgün - Sevgi
  • Erhan Yazıcıoğlu - Cemil
  • Onur Büyüktopçu - Taha
  • Ruhi Sarı - Yılmaz
  • Buket Dereoğlu - Ayten
  • Deniz Oral - Şeytan
  • Yıldırım Memişoğlu - Artin

Müjde Uzman aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim boy kilo kaç oynadığı diziler filmler Müjde Uzman aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim boy kilo kaç oynadığı diziler filmler