Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi her hafta Cumartesi günü Show TV ekranlarında izleyici ile buluşuyor. Kuzey Yıldızı yeni bölüm fragmanını merak eden dizi severler, Kuzey Yıldızı 22. Bölüm fragmanı ne oldu? Kuzey Yıldızı İlk Aşk son bölüm fragmanı yayında mı? Sorularına cevap arıyor. Kuzey ile Yıldız’ın hikayesinin anlatıldığı ve çekimleri Ordu Çambaşı Yaylası’nda devam eden dizinin son fragmanı merak ediliyor. Oyuncuları arasında İsmail Demirci, Aslıhan Güner, Toygan Avanoğlu, Cezmi Baskın, Aslıhan Kapanşahin, Berfin Nilsu Aktaş ve Gizem Güneş olan dizinin fragman detayları ortaya çıktı.

KUZEY YILDIZI 22. BÖLÜM FRAGMANI YAYINDA

Kuzey Yıldızı dizisi 22. Bölüm fragmanı yayına girdi. Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin son bölümünde Yıldız’ın hayallerini bir kez daha yıkılacak. Şule’ye istediğini vermeyecek ve yargısız infaz yapmayacak olan Yıldız gerçeklerin peşine düşecek. Kuzey özgürlüğünün peşindeyken Yıldız da gerçeğin peşinde olacak.

KUZEY YILDIZI SON BÖLÜM FRAGMANI GELDİ

Kuzey Yıldızı son bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin son bölümünde Kuzey, kızlarıyla birlikte Tülin’den belgeleri almak için uğraşacak. Yeni bir plan yapılır ve belgelerin peşine düşülür. Düşünemedikleri şey ise Yıldız’ın da gerçeklerin peşinde olduğudur. Yeni bölüm Cumartesi günü Show TV ekranlarında olacak.