Show TV’nin eğlenceli komedi dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk Cumartesi günleri izleyici ile buluşuyor. Dizinin yeni bölümlerini izleyenler, dizinin çekim yerlerini merak ediyor. Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi nerede çekiliyor? Kuzey Yıldızı çekildiği yer neresi? Kuzey Yıldızı İlk Aşk çekim yerleri nerede? Sorularına yanıt aranıyor. İsmail Demirci ve Aslıhan Güner’in başrol oynadığı, oyuncuları arasında ayrıca Toygan Avanoğlu, Aslıhan Kapanşahin, Berfin Nilsu Aktaş ve Gizem Güneş’in rol aldığı komedi dizisinin merak edilen çekim yerleri haberimizde yer alıyor.

KUZEY YILDIZI İLK AŞK NEREDE ÇEKİLİYOR?

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi Ordu ilinde çekiliyor. Dizinin çekimleri için Ordu’nun farklı ilçeleri ve noktaları kullanılıyor. Özellikle yayla çekimleri Ordu’nun Kabadüz ilçesinde olan Çambaşı Yaylası’nda yapılıyor. Ayrıca Ordu Perşembe Yaylası, Aydındere Taşbaşı Obası / Yaylası da dizinin çekimleri için kullanılıyor.

KUZEY YILDIZI DİZİSİ ÇEKİLDİĞİ YER ÇEKİM YERİ

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi çekildiği yer ve çekim yeri arasında Ordu’nun sahil ilçeleri de bulunuyor. Özellikle son bölümler Ordu’nun sahil bölgelerinde çekiliyor. Ordu’nun Teleferik ve Gölköy’de de dizinin çekimleri için setler kuruluyor. Önceki bölümlerde bazı sahnelerin Giresun’da da çekildiğini biliyoruz.

yeni başlayan diziler 2021 show tv, kanal d, fox tv, star tv