Labirent Alev Deneyleri filmi televizyon ekranlarında sinemaseverler ile buluşuyor. Filmin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Labirent Alev Deneyleri nerede çekildi, Labirent Alev Deneyleri ne zaman çekildi, Labirent Alev Deneyleri oyuncuları isimleri nedir, Labirent Alev Deneyleri hangi kanalda oynuyor, Labirent Alev Deneyleri konusu nedir? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin ana kadrosu ilk filmdeki ile aynı iken (Dylan O'Brien, Thomas Brodie-Sangster, Ki Hong Lee, Kaya Scodelario ve Patricia Clarkson), bu filmde yardımcı oyuncu kadrosu olarak Rosa Salazar, Jacob Lofland, Giancarlo Esposito, Aidan Gillen, Barry Pepper, Lili Taylor ve Alan Tudyk bulunmaktadır. 2014 tarihli roman uyarlaması bilimkurgu aksiyonu olan Labirent: Ölümcül Kaçış filminin devamı olan, destansı Labirent efsanesinin bu heyecan verici bölümünde, büyük bir gizem aydınlanıyor.

Labirent Alev Deneyleri filminde, Thomas ve Gladers ekibi, şimdiye kadarki en büyük imtihanlarıyla karşı karşıya kalıyor. Ekip bukez, WCKD olarak bilinen güçlü organizasyon hakkında ipuçları arıyor. Yolculukları onları, hayal dahi edilemeyecek tehlikelerle dolu çorak bir arazi olan Alev'e götürüyor. Gladers hayatta kalmak için topyekûn bir savaşta birlikte savaşırken, gizem her köşe başında daha da derinleşiyor. Labirent Alev Deneyleri filminin çekildiği yer, çekim yeri, kaç yılında çekildi, oyuncu kadrosu karakterleri kim, hangi kanalda oynuyor, konusu nedir, sonunda ne oluyor sorularının yanıtları ve filme dair detaylar haberimizde asprobet yer alıyor.

Labirent Son İsyan filmi ne zaman çekildi kaç yılında oyuncuları isimleri karakterleri konusu ne? Labirent Son İsyan filmi ne zaman çekildi kaç yılında oyuncuları isimleri karakterleri konusu ne?

Labirent Alev Deneyleri ne zaman çekildi?

Labirent Alev Deneyleri filmi 2015 yılında çekildi. Film 18 Eylül 2015 tarihinde vizyona girdi. 61 milyon dolar bütçe ile çekilen yapım 312.3 milyon dolar hasılat elde etti. 131 dakika süren Amerikan yapımı film ülkemizde de vizyona girdi ve 11 hafta vizyonda kaldı. 752.273 kişi tarafından sinemalarda izlendi ve toplam 9.134.547 TL gişe hasılatı elde etti. Labirent: Ölümcül Kaçış filminin devam filmi olarak çekilen yapımın ayrıca Labirent: Son İsyan adını taşıyan bir devam filmi de çekilmiştir. Labirent: Alev Deneyleri filminin yönetmen koltuğunda ilk filmde olduğu gibi Wes Ball oturuyor ve ilk bölüm kaldığı yerden devam ediyor.

Labirent Alev Deneyleri konusu ne?

Labirent serisinin Labirent Alev Deneyleri bölümünde, kahramanlarımızı çok daha zorlu bir mücadele bekliyor. Labirentten kaçan Thomas ve arkadaşları, bütün bunların sebebini anlamaya ve WCKD örgütünün gizemini çözmeye çalışırken kendilerini bir anda Alev (Scorch) adında, akla hayale sığmaz engellerle dolu bir yerde bulurlar. Burada onları yok etmek isteyen büyük güce karşı tüm yeteneklerini sergilemek zorunda kalacaklardır. Kapana kısıldıkları Labirent deneyinden kurtulmayı başaran gençleri bu sefer dış dünyada hiç de ummadıkları tehlikeler bekliyordur. Kıyamet sonrası bir manzarayla karşılaşan ve bir şekilde 'değerli' olduklarına inanan gençler, kendileri için hazırlanan planların ikinci aşamasına geçtiklerinden haberdar değildir.

Sessiz Bir Yer filmi nerede çekildi ne zaman çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda oynuyor? Sessiz Bir Yer filmi nerede çekildi ne zaman çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda oynuyor?

Labirent Alev Deneyleri nerede çekildi?

Labirent Alev Deneyleri filmi Amerika Birleşik Devletlerine bağlı New Mexico eyaletinde çekildi. Filmin çekimleri New Mexico eyelatine bağlı Albuquerque kentinde ve çevresinde yapıldı. Çekimler 2014 yılının Ekim ayında başladı ve 2015 yılının Ocak ayında bitti. 94 süren çekimler New Mexico’nun en büyük şehri olan Albuquerque’de yapılmıştır. Filmin yönetmen koltuğunda Wes Ball oturuyor. Yapımcıları Ellen Goldsmith-Vein, Wyck Godfrey, Marty Bowen, Lee Stollman ve Joe Hartwick Jr. olan filmin uyarlama senaryosunu, James Dashner’in Labirent: Alev Deneyleri kitabından uyarlayarak T.S. Nowlin yazdı. Filmin müziklerini John Paesano hazırladı.

Labirent Alev Deneyleri hangi kanalda oynuyor?

Labirent Alev Deneyleri filmi Kanal D kanalında oynuyor. Film 25 Haziran Pazar günü saat 20.00’de ve 22.45’te Kanal D ekranlarında sinemaseverler ile buluşuyor. Gotham Group ve Temple Hill Entertainment tarafından çekilen film tüm dünyaya 20th Century Fox tarafından dağıtıldı. Serinin bu bölümünde Thomas ve Kayranlı dostları şimdiye kadarki en zorlu mücadelelerini vermek zorunda kalıyor. İsyan olarak bilinen gizemli ve güçlü organizasyon hakkında ipuçları toplamak için harekete geçiyorlar. Kanal D ekranlarında en sevilen filmler her hafta yayınlanmaya asprobet giriş devam ediyor.

Son Durak 5 filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri Son Durak 5 filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri

Labirent Alev Deneyleri oyuncuları isimleri

 • Dylan O'Brien - Thomas
 • Thomas Brodie-Sangster - Newt
 • Ki Hong Lee - Minho
 • Kaya Scodelario - Teresa Agnes
 • Rosa Salazar - Brenda
 • Jacob Lofland - Aris Jones
 • Giancarlo Esposito - Jorge
 • Aidan Gillen - Janson
 • Dexter Darden - Frypan
 • Alexander Flores - Winston
 • Barry Pepper - Vince
 • Lili Taylor - Mary Cooper
 • Patricia Clarkson - Ava Paige
 • Alan Tudyk - Marcus
 • Nathalie Emmanuel - Harriet
 • Katherine McNamara - Sonya

Taşıyıcı 2 filmi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor ne zaman çekildi oyuncu kadrosu karakterleri Taşıyıcı 2 filmi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor ne zaman çekildi oyuncu kadrosu karakterleri