Oyuncu Leyla Tanlar’ın hayatı ve biyografi bilgileri merak ediliyor. Leyla Tanlar aslen nereli, Leyla Tanlar burcu ne, Leyla Tanlar sevgilisi kim, Leyla Tanlar oynadığı tv dizileri filmleri sorularının yanıtları araştırılıyor. İtalyan Lisesi mezunu olan genç oyuncu lisans eğitimini Koç Üniversitesi Medya ve Görsel Sanatlar bölümünde yapmıştır. Oyunculuk yapmak istediği için Akademi 35Buçuk'ta eğitim almıştır.

Oyuncu Leyla Tanlar, ilk oyunculuk deneyimini henüz 17 yaşındayken 2014-2017 yılları arasında yayınlanan Paramparça dizisinde kazanmıştır. Paramparça dizisindeki rolü ile Gelişim Üniversitesinden 'En Çok Gelecek Vaat Eden Oyuncu Ödülü'nü almıştır. Leyla Tanlar kimdir nerelidir, memleketi neresi, sevgilisi kimdir, hangi burç, hangi dizilerde oynadı ve hangi filmlerde oynadı sorularının yanıtları ve Leyla Tanlar’ın yaşamına dair merak edilenler haberimizde etorobet yer alıyor.

Ecem Erkek aslen nereli boyu kaç burcu ne evli mi Ecem Erkek oynadığı filmleri ve tv dizileri Ecem Erkek aslen nereli boyu kaç burcu ne evli mi Ecem Erkek oynadığı filmleri ve tv dizileri

Leyla Tanlar aslen nereli?

Leyla Tanlar aslen İstanbulludur. Leyla Tanlar’ın babaannesi İtalyan, anne tarafı ise Selanikli. Aynı zamanda İtalyan vatandaşı da olan Leyla Tanlar’ın boyu 1,63 cm’dir. Üniversitede yan dal olarak Arkeoloji ve Sanat Tarihi okuyan yetenekli oyuncu ailesine ve köpeğini çok sevdiğini belirtiyor. Geceleri dışarı çıkmaktan hoşlanmadığını söyleyen oyuncu, set bitince hızlıca evine dönüyormuş.

leyla tanlar aslen nereli burcu ne boyu kaç evli mi eşi sevgilisi kim oynadığı tv dizileri filmleri

Leyla Tanlar burcu ne?

Leyla Tanlar'ın burcu Yaydır. Leyla Tanlar 13 Aralık 1997 tarihinde dünyaya gelmiştir. Henüz bir sinema projesinde yer almayan Leyla Tanlar, güzel bir senaryo için beklemeyi tercih ettiğini, Ferzan Özpetek ile film çekmeyi çok istediğini söylemiştir. Paramparça dizisinden sonra Leyla Tanlar, Şahin Tepesi ve Ferhat ile Şirin gibi kısa soluklu dizilerde başrol olarak yer almıştır.

Binnur Kaya aslen nereli boyu kaç burcu ne evli mi eşi kimdir oynadığı filmleri ve tv dizileri Binnur Kaya aslen nereli boyu kaç burcu ne evli mi eşi kimdir oynadığı filmleri ve tv dizileri

Leyla Tanlar sevgilisi kim?

Leyla Tanlar'ın sevgilisi Burak Dakak’tır. Show TV ekranlarında yayınlanan Güzel Günler dizisi setinde tanışan çift sosyal medyadan sık sık fotoğraf paylaşmaktadır. Leyla Tanlar’a güzel günler dizisinde Binnur Kaya, Ecem Erkek, Zeynep Çamcı gibi başarılı isimler etorobet giriş eşlik etmektedir.

leyla tanlar aslen nereli burcu ne boyu kaç evli mi eşi sevgilisi kim oynadığı tv dizileri filmleri

Leyla Tanlar oynadığı tv dizileri filmleri

  • 2014-2017 – Paramparça - Cansu Gürpınar
  • 2018 - Mehmed: Bir Cihan Fatihi - Esleme
  • 2018 - Şahin Tepesi - Deniz Akdora
  • 2019 - Ferhat ile Şirin - Şirin
  • 2022 – Kaçış - Nevi
  • 2022 - Güzel Günler - Selma

Güzel Günler dizisi nerede çekiliyor hangi semtte hangi gün oynuyor hangi kanalda oyuncuları Güzel Günler dizisi nerede çekiliyor hangi semtte hangi gün oynuyor hangi kanalda oyuncuları