Beren Saat ile Kenan Doğulu evliliğinde belirsizlik sürüyor

2014 yılında evlenen Beren Saat ve Kenan Doğulu çiftinin çalkantılı evliliklerinin yoluna girdiği ve Beren Saat’in Kenan Doğulu ile barıştığı kaydedildi.

TV - Magazin 12.10.2019, 21:07 12.10.2019, 21:07
Beren Saat ile Kenan Doğulu evliliğinde belirsizlik sürüyor

Beren Saat ile Kenan Doğulu boşandı mı? soruları devam ediyor. 2014 yılında haftalarca konuşulan bir düğünle evlenen Beren Saat ve Kenan Doğulu çifti, ardı ardına gelen krizler ve iddialarla büyük yara almıştı. Kenan Doğulu tartışmaların sürdüğü günlerde bir açıklama yapmazken, Beren Saat sosyal medya sayfasından sık sık çok tartışılan cümlelere imza atmış ve bunun üzerine magazin dünyasında Kenan Doğulu’nun Beren Saat’i aldattığı, Beren Saat’in bu yüzden evi terk ettiği iddiaları yayılmıştı. Beren Saat Kenan Doğulu çiftinin evliliklerinde süren krizi tırmandıran Beren Saat, Kenan Doğulu’nun masumiyetini kaybettiğini ima eden paylaşımlarda bulunmuştu. Beren Saat’in daha sonra İzmir Çeşme’de DJ Maga ile fotoğrafları basına yansımış ve tartışmalar yeniden alevlenmişti. Boşanmaları beklenen çiftin yeniden barıştığı ve Beren Saat’in, Kenan Doğulu ile birlikte yaşadığı eve yeniden döndüğü iddia ediliyor.

BEREN SAAT KENAN DOĞULU ÇİFTİ BARIŞTI

Karşılıklı aldatma dedikodularına adı karışan Beren Saat ve Kenan Doğulu çiftinden sürpriz bir haber geldi. Magazin dünyası bu günlerde Beren Saat’in evine dönüşünü konuşuyor. İddialara göre, Kenan Doğulu’nun Beren Saat’i aldattığı, bunu öğrenen Beren Saat’in ise Kenan Doğulu’yu DJ Maga ile aldatarak cevap verdiği iddia edilmişti. Boşanmaları beklenen çiftin, aralarındaki sorunları aştığı ve Beren Saat’in evine geri döndüğü kaydedildi.

BEREN SAAT DJ MAGA İLE ANILMIŞTI

Adı DJ Maga ile aşk dedikodularına karışan Beren Saat’in, DJ Maga ile İzmir Çeşme’de birlikte tatil yaptığı ve samimi fotoğrafı ortaya çıkmıştı. Magazin dünyası günlerce bunu konuşurken, Beren Saat’in fotoğraftaki kişinin kendisi olduğunu söylediği iddia edilmişti. 2014 yılında evlenen Beren Saat Kenan Doğulu çiftinin tekrar barıştığı kaydedilirken, Kenan Doğulu suskunluğunu korumaya devam ediyor.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'i başarılı buluyor musunuz?
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'i başarılı buluyor musunuz?