Berk Oktay kimdir? Nereli, dizileri ve boyu

Savaşçı dizisinin başrolleri arasında yer alan ve dizide Yüzbaşı Kağan Bozok karakterini canlandıran Berk Oktay’ın kim olduğu ve nereli olduğu yanıt buldu.

TV - Magazin 10.11.2019, 17:24 11.11.2019, 12:19
Berk Oktay kimdir? Nereli, dizileri ve boyu

Fox TV ekranlarında Pazar günleri saat 20.00’de başlayan Savaşçı dizisinin başrollerinde Berk Oktay, Murat Serezli, Sarp Levendoğlu, Müjde Uzman ve Gaye Turgut Evin rol alıyor. Bordo Bereli Kılıç Timi’nin hikayesinin anlatıldığı Savaşçı dizisinde Yüzbaşı Kağan Bozok kimdir? Berk Oktay kimdir? Nereli? Oynadığı diziler, boyu ve eşi kim? Gibi aramalar sıkça yapılıyor. Oyuncu Berk Oktay ile ilgili tüm ayrıntılar haberimizde yer alıyor.

SAVAŞÇI YÜZBAŞI KAĞAN BOZOK KİMDİR?

Savaşçı dizinde Yüzbaşı Kağan Bozok karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Berk Oktay’dır. Yüzbaşı Kağan Bozok karakteri, Kılıç Timi’nin tim komutanı görevinde yer alıyor. Cesaret sahibi, gözünü budaktan sakınmayan ve zeki bir karakter olarak dizide yer alan Kağan Bozok, yakın dövüş uzmanı ve aynı zamanda bir keskin nişancı. Üstlerinin zaman zaman sözünü dinlemeyen Yüzbaşı Kağan Bozok, tehlikenin üstüne gitmeyi seven, deli bir karakter olarak Savaşçı dizisinde yer alıyor.

BERK OKTAY KİMDİR? NERELİ?

Berk Oktay Ankaralıdır. 1982 Ankara doğumlu Berk Oktay’ın boyu 1,91 m, eşi ise 2016 yılında evlendiği Merve Şarapçıoğlu’dur. 2002 yılında O Şimdi Asker sinema filminde oynayan, sonraki yıllarda Tatlı Bela Fadime, Akasya Durağı, Arkak Sokaklar, Umut Yolcuları ve Alev Alev dizilerinde oynayan Berk Oktay, 2013 yılında Benim Hala Umudum var dizisinde rol aldı. Sonraki yıllarda Aşktan Kaçılmaz, İlişki Durumu: Karışık ve İlişki Durumu: Evli yapımlarında oynayan Berk Oktay, Savaşçı dizisinde Yüzbaşı Kağan Bozok karakterini canlandırıyor.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'i başarılı buluyor musunuz?
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'i başarılı buluyor musunuz?