Kuruluş Osman Ertuğrul Bey gelecek mi? Öldü mü, nerede, kim oynayacak?

Kuruluş Osman dizisinde Osman beyin babası Ertuğrul beyin nerede olduğu, kimin rolü oynayacağı, diziye gelip gelmeyeceği ve öldü mü sorusu yanıt buldu.

TV - Magazin 04.12.2019, 14:45 04.12.2019, 14:46
Kuruluş Osman Ertuğrul Bey gelecek mi? Öldü mü, nerede, kim oynayacak?

ATV ekranlarında yayınlanan Kuruluş Osman dizisinde heyecanın dozajı artıyor. Her yeni bölümde yeni karakterleri dizide görüyoruz. Başrolünü Burak Özçivit’in oynadığı ve Diriliş Ertuğrul’un devamı niteliğinde olan Kuruluş Osman dizisinin merak edilen birçok ayrıntısı bulunuyor. Bu konuların başında ise Ertuğrul Beyin son durumu ve diziye dönüp dönmeyeceği soruları geliyor. Kuruluş Osman Ertuğrul gelecek mi? Ertuğrul bey öldü mü? Nerede? Kuruluş Osman dizisinde Ertuğrul Bey rolünü kim oynayacak? Dizide Ertuğrul Bey var mı? Ertuğrul Bey kim olacak? Soruları yanıt arıyor. Diriliş Ertuğrul’da başrol oynayan Engin Altan Düzyatan’ın Kuruluş Osman oyuncu kadrosuna dahil olup olmayacağı hakkında kulis bilgileri haberimizde yer alıyor.

KURULUŞ OSMAN ERTUĞRUL GELECEK Mİ? KİM OLACAK?

Kuruluş Osman dizisine Ertuğrul Bey karakteri gelecek. Ertuğrul Bey karakteri kim olacak sorusu henüz yanıt bulmuş değil.

KURULUŞ OSMAN DİZİSİ NE ZAMAN? HANGİ GÜN, HANGİ KANALDA OYNUYOR?

KURULUŞ OSMAN ERTUĞRUL BEY ÖLDÜ MÜ? NEREDE?

Kuruluş Osman dizisinde Ertuğrul Bey ölmedi. Ertuğrul Beyin Konya’da olduğu ve görüşmeler yaptığı kaydedilmişti. Ertuğrul beyin diziye yeni bölümlerde dahil olacağı düşünülüyor.

KURULUŞ OSMAN ERTUĞRUL BEY KİM OYNAYACAK?

Kuruluş Osman dizisinde Ertuğrul bey karakterini Engin Altan Düzyatan’ın oynaması bekleniyor. Fox TV ekranlarında erken final yapan Kurşun dizisinde oynayan Düzyatan’ın Kuruluş Osman yapımcıları ile görüştüğü iddia ediliyor.

Yorumlar (0)
30°
parçalı az bulutlu
Namaz Vakti 07 Temmuz 2020
İmsak 04:00
Güneş 05:48
Öğle 13:21
İkindi 17:15
Akşam 20:45
Yatsı 22:25