Masterchef Cemre Alican ile birlikte mi? Cemre'nin sevgilisi kim?

Masterchef’te yarışan Cemre Uyanık ve Alican Sabunsoy’un sevgili olduğu iddia ediliyor. Genç yarışmacıların birlikte olup olmadığı yanıt buldu.

TV - Magazin 19.12.2019, 16:26 19.12.2019, 16:26
Masterchef Cemre Alican ile birlikte mi? Cemre'nin sevgilisi kim?

TV8 ekranlarında yayınlanan Masterchef Türkiye, yarışmacıların mutfak becerileri ile olduğu kadar özel hayatları ile de gündeme geliyor. Masterchef Türkiye yarışmacılarını birbirine yakıştıran izleyiciler, Cemre Uyanık ile Alican Sabunsoy’un birlikte olup olmadığını ve Cemre’nin sevgilisinin kim olduğunu merak ediyor. Masterchef Cemre Alican ile birlikte mi? Masterchef Cemre’nin sevgilisi kim? Soruları yanıt arıyor. Son 5’e Güzide Mertcan, Batuhan Bayır ve Ekin Eylem Ulaş ile kalan ikilinin hakkındaki birliktelik iddiaları haberimizde cevap buluyor.

MASTERCHEF CEMRE ALİCAN İLE BİRLİKTE Mİ?

Masterchef yarışmacıları Cemre Uyanık ve Alican Sabunsoy birlikte değil. İkilinin sevgili olduğuna dair bir paylaşımları ya da açıklamaları bulunmuyor. Masterchef izleyicileri Cemre ile Alican’ı birbirine yakıştırıyor ancak Alican ile Cemre’nin birlikte olmadığı biliniyor.

MASTERCHEF DANİLO ZANNA'NIN EŞİ TUĞÇE DEMİRBİLEK KİMDİR, NERELİ, NE İŞ YAPIYOR?

MASTERCHEF CEMRE’NİN SEVGİLİSİ KİM?

Masterchef yarışmacısı Cemre Uyanık’ın sevgilisinin kim olduğu bilinmiyor. Cemre’nin sevgilisinin olup olmadığına ya da kiminle birlikte olduğuna dair bir paylaşımı yok.

MASTERCHEF GÜZİDE MERTCAN'IN TEKSTİL MARKASI NEDİR? KOCASI KİM?

Yorumlar (0)