Masterchef Suna’nın restoranı nerede? Eşi kim?

Masterchef Türkiye’nin iddialı yarışmacısı Suna Aydın’ın restoranının nerede olduğu ve eşinin kim olduğu ortaya çıktı.

TV - Magazin 12.11.2019, 15:05 12.11.2019, 15:06
Masterchef Suna’nın restoranı nerede? Eşi kim?

Masterchef Suna, programın en dikkat çeken isimlerinin başında geliyor. Masterchef Türkiye’de tartışmaları ve polemikleri ile her hafta gündem olan Masterchef Suna, program dışında yaptıkları ile de konuşuluyor. Masterchef Suna’nın restoranı nerede? Masterchef Suna’nın eşi kim? Sorularının cevabını merak eden izleyiciler, bu dikkat çekici yarışmacı ile ilgili tüm ayrıntıları merak ediyor. Masterchef Suna Aydın’a dair ayrıntılar haberimizde yanıt buluyor.

MASTERCHEF CEMRE UYANIK DİSKALİFİYE Mİ OLDU?

MASTERCHEF SUNA’NIN RESTORANI NEREDE?

Masterchef Suna’nun restoranı İstanbul Sarıyer’dedir. Reşitpaşa semtinde bulunan Sual Restoran, geçtiğimiz aylarda Masterchef Suna tarafından açıldı. Sarıyer ilçesi Reşitpaşa Mahallesi’ndeki Sual Restoranda Türk mutfağından lezzetleri müşterileri ile buluşturan Masterchef Suna, farklı menüleri ve kahvaltı imkanlarıyla da cazip bir mekana sahip görünüyor. Anadolu’nun yerel lezzetlerini dükkanında servis eden Masterchef Suna Aydın, sahip olduğu şöhreti paraya çeviren zeki yarışmacılar listesinde yerini aldı. Sual Restaurant Sarıyer, Masterchef Suna’nın ilk mekanı olarak biliniyor.

MASTERCHEF YASİN'İN DÜKKANI NEREDE?

MASTERCHEF SUNA’NIN EŞİ KİM?

Masterchef Suna’nın eşinin kim olduğu bilinmemektedir. Masterchef Suna’nın Batın adında bir oğlu var ancak eşinin kim olduğuna dair bir bilgi bulunmuyor. Masterchef Suna’nın eşinden ayrıldığı yorumları yapılıyor. Instagram hesabından oğluna dair detayları paylaşan ancak eşiyle ilgili bir paylaşımda bulunmayan ve fotoğrafına da yer vermeyen Masterchef Suna eşinden boşanmış olabilir.

Yorumlar (0)
parçalı az bulutlu
Namaz Vakti 21 Ocak 2021
İmsak 06:52
Güneş 08:18
Öğle 13:28
İkindi 16:05
Akşam 18:28
Yatsı 19:48