Meryem Uzerli Netflix ile anlaştı, Dark dizisinde oynayacak

Muhteşem Yüzyıl dizisinin yıldızı Meryem Uzerli’nin Netflix yapımı Dark dizisinde rol alacağı konuşuluyor.

TV - Magazin 12.10.2019, 22:00 12.10.2019, 22:00
Meryem Uzerli Netflix ile anlaştı, Dark dizisinde oynayacak

Ünlü oyuncu Meryem Uzerli, Netflix dijital yayın platformu ile görüşüyor. Meryem Uzerli’nin, popüler yabancı diziler arasında yer alan Dark dizisinde rol alacağı ve deneme çekimine katıldığı bilgisi paylaşıldı. Netflix’in Alman yapımı Dark dizisi, son yılların en çok takip edilen dizileri arasında bulunuyor. İkinci sezonu yayınlanan dizi, gizemin artarak devam ettiği bir hikaye örgüsünde geçiyor. Türk asıllı oyuncu Meryem Uzerli’nin Dark dizisinin üçüncü sezonunda rol alacağı, deneme çekimine katılan ünlü oyuncunun çok beğenildiği ve çekimlere yakın bir zamanda başlanacağı konuşuluyor.

MERYEM UZERLİ DARK DİZİSİNDE

1983 Almanya doğumlu Meryem Uzerli, Türk televizyonlarında en çok takip edilen diziler arasına giren Muhteşem Yüzyıl’da oyuncu Halit Ergenç ile birlikte başrol oynamış ve büyük bir hayran kitlesine sahip olmuştu. Daha sonra yine popüler diziler arasında yer alan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde rol alan Meryem Uzerli, Cingöz Recai ve Öteki Taraf sinema filmlerinde de başrol oynamıştı. Markaların reklam yüzü de olan ünlü oyuncunun Netflix yapımı Dark dizisinin üçüncü sezonunda yer alacağı bilgisi paylaşıldı.

MERYEM UZERLİ JÜRİ BAŞKANI OLACAK

Meryem Uzerli ile ilgili bir diğer gelişme ise Uzerli’nin, Geleneksel Asya Dünyası Film Festivali'nde jüri başkanı olacağı bilgisi oldu. Amerika Birleşik Devletleri’nde düzenlenen festival, 7 ile 14 Kasım tarihleri arasında yapılacak. Seçkin isimlerden oluşan seçici jüriye ünlü oyuncu Meryem Uzerli başkanlık edecek.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'i başarılı buluyor musunuz?
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'i başarılı buluyor musunuz?