Serenay Sarıkaya’nın pozunu 493 bin kişi beğendi

Oyuncu Serenay Sarıkaya’nın instagramda paylaştığı fotoğrafı 493 bin kişi beğendi. Serenay Sarıkaya’nın instagram hesabını 8,5 milyon kişi takip ediyor.

TV - Magazin 13.10.2019, 17:18 13.10.2019, 17:21
Serenay Sarıkaya’nın pozunu 493 bin kişi beğendi

En son Fi dizisinde oynayan ve artık dizilerde oynamayacağı söylenen 1991 doğumlu ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya instagram pozlarıyla konuşulmaya devam ediyor. Zamanını ve enerjisini sadece Alice Müzikali’ne ayırdığını kaydeden ünlü oyuncunun dekolteli instagram pozunu 493 bin kişi beğendi ve paylaşıma binlerce yorum yazıldı. Serenay Sarıkaya, dekolteli instagram pozuna “Her şey siyah, her şey mavi” notunu düştü.

SERENAY SARIKAYA ALİCE MÜZİKALİ’NDE

Dizilere ve sinema filmlerine ara veren oyuncu Serenay Sarıkaya, Alice Müzikali ile tiyatroya odaklandı. Serenay Sarıkaya’nın artık dizilerde rol almayacağı, tiyatro kariyerini geliştireceği ve sinema yapımlarında yer alabileceği kaydedildi. Tüm enerjisini ve zamanını Alice Müzikali’ne ayırdığını açıklayan ünlü oyuncu, hayatında sadece ‘Alice’in olduğunu söyledi.

SERENAY SARIKAYA’NIN INSTAGRAM POZU

Instagram pozlarıyla da çok konuşulan Serenay Sarıkaya, geçtiğimiz günlerde dekolteli bir fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı. 493 bin kişinin beğendiği fotoğrafa binlerce yorum geldi. Sarıkaya’nın takipçileri dekolteli fotoğrafı çok beğendiğini yazarken, ünlü oyuncunun ayakkabıları da sosyal medyada en çok konuşulan konular arasına girdi.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'i başarılı buluyor musunuz?
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'i başarılı buluyor musunuz?