Survivor Ogeday Girişken kimdir? Boyu ve oynadığı dizi

Savaşçı dizisinde Astsubay Çavuş Demir karakterini canlandıran ve Survivor yarışmasının 2017 şampiyonu olan Ogeday Girişken’in kim olduğu, boyu ve oynadığı diziler ortaya çıktı.

TV - Magazin 10.11.2019, 20:19 11.11.2019, 12:16
Survivor Ogeday Girişken kimdir? Boyu ve oynadığı dizi

Senaryosunu Süleyman Çobanoğlu’nun yazdığı Savaşçı dizisi, Fox TV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Dizinin takipçileri her yeni bölümle yeni bir karakteri daha yakından tanıma fırsatı buluyor. Dizinin yeni bölümlerinde Astsubay Çavuş Demir Döğer karakterini daha yakından tanıyacağız. Savaşçı Demir hain mi? Savaşçı Demir kimdir? Ogeday Girişken kimdir? Boyu ve dizisi gibi aramalar sıkça yapılıyor. Oyuncu Ogeday Girişken’e ve oynadığı karaktere dair ayrıntılar haberimizde yer alıyor.

SAVAŞÇI DEMİR KİMDİR? HAİN Mİ?

Savaşçı dizisinde Demir karakterine hayat veren oyuncu Ogeday Girişken’dir. Bordo Berelilerin ve Kılıç Timi’nin hikayesinin anlatıldığı dizide yer alan Astsubay Çavuş Demir Döğer, 20’li yaşlarının orasında ve özel eğitimini yeni bitiren bir asker olarak yer alıyor. Heyecanını belli eden ancak gözüpek bir asker olan Demir Astsubay Kılıç Timi’ne katılıyor ve yeni bölümlerde adından sıkça söz ettiriyor. Savaşçı Demir’in hain olup olmadığı önümüzdeki bölümlerde cevap bulacak.

OGEDAY GİRİŞKEN KİMDİR? BOYU VE DİZİSİ

Ogeday Girşken’in boyu 1,85 cm’dir. 1992 Adana doğumlu olan, üniversitede beden eğitimi ve spor öğretmenliği bölümünü bitiren Ogeday Girişken, lisans eğitimini de tamamlamasının ardından Fenerbahçe’nin lisanslı sporcuları arasına dahil oldu. Kürek sporunda önemli başarılar elde eden Girişken, Survivor yarışmasına katıldı ve şampiyon oldu. Dünyada tanınan bir kürek sporcusu olan Ogeday Girişken, Savaşçı dizisi kadrosunda Astsubay Demir karakterini canlandırıyor.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'i başarılı buluyor musunuz?
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'i başarılı buluyor musunuz?