Yeşim Salkım ‘Savaşa Hayır’ dedi, tepkiler gecikmedi

Sosyal medya hesabından ‘Savaşa Hayır’ paylaşımı yapan Yeşim Salkım’a tepkiler geldi. Yeşim Salkım’ın ‘Klavye Delikanlısı’ dedi isim ise Astsubay çıktı.

TV - Magazin 12.10.2019, 16:11 12.10.2019, 16:11
Yeşim Salkım ‘Savaşa Hayır’ dedi, tepkiler gecikmedi

Ünlülerin sosyal medya polemiklerine bir yenisi daha eklendi. Ünlü sanatçı Yeşim Salkım, sosyal medya hesabından ‘Savaşa Hayır’ paylaşımı yaptı. Paylaşımında, sonuna kadar savaşa hayır diyeceğini yazan Yeşim Salkım, kendisine gelen eleştirileri de cevapladı. Kendisini eleştiren bir kullanıcıya ‘Klavye Delikanlısı’ diyen ünlü sanatçı, sözü edilen ismin Suriye’de görev yapan bir Astsubay olduğundan habersizdi. Kendisini eleştirenlerin trol olduğunu ve organize şekilde yazdıklarını savunan Yeşim Salkım, daha sonra ise sosyal medya hesabını gizliye aldı.

YEŞİM SALKIM ‘SAVAŞA HAYIR’ DEDİ

Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Fırat’ın doğusuna yaptığı Barış Pınarı Harekatı operasyonu devam ediyor. Türkiye tek yürek TSK’yı desteklerken, bazı ünlülerden ‘Savaşa Hayır’ paylaşımları geliyor. Bu ünlülerden biri de Yeşim Salkım oldu. ‘Savaşa Hayır’ diyen ve kendisini eleştirenlere ‘Klavye Delikanlısı’ yakıştırması yapan ünlü sanatçı, bazı kullanıcılara cevap vermesinin ardından sosyal medya hesabını gizledi. Yeşim Salkım’ın ‘Klavye Delikanlısı’ dediği isim ise sınır ötesi operasyonlarda bulunan bir Astsubay çıktı.

TARTIŞTIĞI İSİM SURİYE’DE GÖREV YAPAN ASTSUBAY ÇIKTI

Yeşim Salkım’ın ‘Savaşa Hayır’ paylaşımına cevap veren sosyal medya kullanıcısı, Salkım’ın savaşa hayır dediğini ama o bölgeye gidip gelişen olayları görmediğini yazdı. Bölgede yüzlerce insana zulmeden ve çocukları öldüren teröristlerin olduğunu yazan sosyal medya kullanıcısı, Yeşim Salkım’ın bol keseden attığını yazdı. Salkım ise cevap olarak, ‘Teröristlere değil, savaşa hayır dediğini’ yazdı. Salkım’ın tartıştığı ismin, sınır ötesi görevden yeni dönen bir asker olduğu ortaya çıkınca, sosyal medya kullanıcıları da Yeşim Salkım’ı eleştirdi.

Yorumlar (0)