Oyuncu Mahassine Merabet’in hayatı ve biyografi bilgileri merak ediliyor. Mahassine Merabet aslen nereli, Mahassine Merabet boyu kaç, Mahassine Merabet evli mi, Mahassine Merabet burcu ne, Mahassine Merabet yaşı kaç, Mahassine Merabet oynadığı diziler filmler nedir sorularının yanıtları araştırılıyor. Lisans eğitimini Muhammed V Üniversitesi Medya ve İletişim Bölümünde tamamlayan genç oyuncu Türk fuarında tanıştığı bir arkadaşı sayesinde Türkiye’de yaşama kararı almıştır.

Mahassine Merabet, Yüksek Lisansını İstanbul Nişantaşı Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü'nde yapmıştır. Küçük yaşlardan beri oyunculuğa ilgisi olan Merabet, üniversite hayatı boyunca festival, konferans gibi etkinliklerde sunuculuk yapmıştır. Oyuncu Mahassine Merabet kimdir nerelidir, evli mi, eşi kimdir, hangi burç, boy kilo bilgisi, hangi filmlerde oynadı, hangi dizilerde oynadı sorularının yanıtları ve Mahassine Merabet’in yaşamına dair merak edilenler haberimizde slotbar yer alıyor.

Kanal 7 Esaret dizisi hangi gün oynuyor nerede çekiliyor oyuncuları isimleri Hira kimdir? Kanal 7 Esaret dizisi hangi gün oynuyor nerede çekiliyor oyuncuları isimleri Hira kimdir?

Mahassine Merabet aslen nereli?

Mahassine Merabet aslen Faslıdır. Fas’ta doğup büyüyen Merabet Arapça, Fransızca, Türkçe ve İngilizce bilmektedir. Türkçe'yi küçükken izlediği Türk dizilerinden öğrenen oyuncu, bir dönem Arapça-Türkçe çevirmenliği de yapmıştır.

Mahassine Merabet yaşı kaç?

Mahassine Merabet'in yaşı 24’tür. Mahassine Merabet 24 Ocak 1999 tarihinde doğmuştur. Memur bir ailenin çocuğudur. 2019 yılında daha 20 yaşındayken Türkiye’ye gelmiştir.

Emanet dizisi Nana kimdir yeni oyuncuları isimleri Emanet dizisi hangi kanalda konusu ne? Emanet dizisi Nana kimdir yeni oyuncuları isimleri Emanet dizisi hangi kanalda konusu ne?

Mahassine Merabet burcu ne?

24 Ocak doğumlu olan Mahassine Merabet'in burcu Kovadır. Yetenekli oyuncu yüzme, modern dans, oryantal dans, fitness, metin yazarlığı ve şarkı söylemek gibi hobilerle ilgilenmektedir.

Mahassine Merabet boyu kaç?

Mahassine Merabet'in boyu 1,72 cm’dir. 55 kilo ağırlığındaki oyuncu slotbar giriş Tümay Özokur Akademi ve Burak Sarımola’dan Kamera Önü Oyunculuk Eğitimleri almıştır. Bu süreçte birçok ünlü markanın reklamlarında boy göstermiştir.

Çağla Şikel aslen nereli evli mi eşi sevgilisi kim burcu ne Çağla Şikel oynadığı diziler programı Çağla Şikel aslen nereli evli mi eşi sevgilisi kim burcu ne Çağla Şikel oynadığı diziler programı

Mahassine Merabet evli mi?

Mahassine Merabet evli değildir. Özel hayatına dair ayrıntıları bilmediğimiz güzel oyuncu sosyal medya hesaplarından sık sık fotoğraf paylaşmaktadır. Mahassine Merabet’in ilk oyunculuk deneyimi Kanal 7’de günlük olarak yayınlanan Emanet dizisidir. Merabet dizide Cenk Torun, Ali Yağız, Öncil Aktarıcı, Durmuş, Hilal Anay, Melahat Abbasova gibi isimlerle oynamaktadır.

Mahassine Merabet oynadığı diziler filmler

  • 2022 – Esaret – Hira Demirhanlı

Rabia Soytürk aslen nereli boyu kaç burcu ne sevgilisi kim oynadığı tv dizileri ve filmleri Rabia Soytürk aslen nereli boyu kaç burcu ne sevgilisi kim oynadığı tv dizileri ve filmleri