Mahçup Delikanlı filmi televizyon ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Filmin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Mahçup Delikanlı filmi nerede çekildi, Mahçup Delikanlı filmi kaç yılında çekildi, Mahçup Delikanlı filmi oyuncuları isimleri, Mahçup Delikanlı filmi hangi kanalda oynuyor? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin başrollerinde Metin rolü ile Tarık Akan, Sema Akgünlü rolü ile Gülşen Bubikoğlu, Alev Akgünlü rolü ile Nazan Adalı ve Figen rolü ile Birtane Güngör rol alıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca İsmail Hakkı Şen, Handan Adalı, Muammer Gözalan, Leman Akçatepe, İsmail Seyvan, Renan Fosforoğlu, Ekrem Dümer, Nezihe Güler, Mürüvvet İşsever ve Müşerref Çapın rol alıyor. Genç bir adam olan Metin, Londra'da eğitimini tamamladıktan sonra Türkiye'ye geri dönüyor. Oğlunun yurda dönmesinden memnun olan babası, onun için büyük bir parti düzenliyor. Partiye katılanlar arasında bulunan Alev adındaki bir kadın Metin'den hoşlanıyor. Metin, Alev'e karşı bir şey hissetmese de, genç kadının baskıları sonucu kısa süreli bir ilişki yaşıyor. Bir gün Alev'in kardeşi Sema ile tanışan Metin, genç kadına aşık oluyor. Sema da Metin'e gönlünü kaptırınca çift kısa sürede sözleniyor. Metin'in kardeşi ile sözlenmesini hazmedemeyen Alev, ikisini ayırmak için harekete geçiyor. Mahçup Delikanlı filminin çekildiği yer, çekim yeri, nerede çekilmiştir, ne zaman çekildi, oyuncu kadrosu karakterleri kim, konusu ne, hangi kanalda oynuyor sorularının yanıtları haberimizde xslot yer alıyor.

Bergen filmi nerede çekildi ne zaman çekildi Bergen filmi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri Bergen filmi nerede çekildi ne zaman çekildi Bergen filmi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri

Mahçup Delikanlı filmi kaç yılında çekildi?

Mahçup Delikanlı filmi 1974 yılında çekildi. Komedi, dram ve romantik türleri ile çekilen film 1 Aralık 1974 tarihinde vizyona girdi. 1 saat 11 dakika süren Yeşilçam’ın popüler filmlerinden olan yapımın yönetmen koltuğunda Orhan Aksoy oturuyor. Yapımcısı İrfan Ünal olan filmin senaryosunu Ahmet Üstel yazdı. Filmde, daha önce ilişki yaşadığı bir kadının kardeşine âşık olan bir adamın hikâyesi ekranlara geliyor.

Mahçup Delikanlı filmi konusu ne?

Mahçup Delikanlı filminde, Metin, yurtdışında eğitimini tamamlayıp Türkiye'ye dönmüştür. Döndüğünde babasının vermiş olduğu partide Alev ile tanışır. Partide tanışan Metin ile Alev belirli bir süre birlikte olurlar. Alev’i sevmeyen Metin, bir süre sonra Alev'in kardeşi Sema'ya âşık olur. Genç aşıklar sözlenir ve evlenme planları yapar. Bunu öğrenen Alev, Metin ile Sema'nın ilişkisini bitirmeye çalışır.

Ateş Böceği filmi nerede çekildi araba markası ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor konusu Ateş Böceği filmi nerede çekildi araba markası ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor konusu

Mahçup Delikanlı filmi nerede çekildi?

Mahçup Delikanlı filmi İstanbul ve Ankara’da çekildi. Filmin çekimlerinin büyük bölümü İstanbul’da yapılmıştır. İstanbul’un farklı ilçeleri, semtleri ve mekanlarında çekim setleri kurularak filmin çekimler tamamlanmıştır. Filmin bazı sahneleri Kadıköy ilçesine bağlı Suadiye semtinde ve çevresinde yapılmıştır. Çekimler tamamlandıktan sonra vizyona giren film büyük ilgi görmüştür. Günümüzde farklı tarihlerde ve kanallarda izleyiciler ile buluşmaya devam ediyor.

Mahçup Delikanlı filmi hangi kanalda oynuyor?

Mahçup Delikanlı filmi 360 TV kanalında oynuyor. Film 4 Ekim Çarşamba günü saat 17.30’da ve aynı günün gecesi saat 00.45’te 360 TV ekranlarında sinemaseverler ile buluşuyor. 77 dakika süren film Akün Film tarafından çekilmiştir. Yeni Stüdyo tarafından seslendirilen yapım, Ören Film tarafından renklendirilmiştir. Filmde Tarık Akan’ı Abdurrahman Palay, Gülşen Bubikoğlu’nu Jeyan Mahfi Tözüm, Nazan Adalı’yı Nevin Akkaya’ya seslendirmiştir. 360 TV ekranlarında her gün en popüler Yeşilçam filmleri yayınlanmaya xslot giriş devam ediyor.

Vazgeç Gönlüm filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda oynuyor? Vazgeç Gönlüm filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda oynuyor?

Mahçup Delikanlı filmi oyuncuları isimleri

 • Tarık Akan (Metin)
 • Gülşen Bubikoğlu (Sema Akgünlü)
 • Nazan Adalı (Alev Akgünlü)
 • Birtane Güngör (Figen)
 • İsmail Hakkı Şen (Mehmet Akgünlü)
 • Handan Adalı (Nermin)
 • Muammer Gözalan (Faruk)
 • Leman Akçatepe (Leman)
 • İsmail Seyvan (Tunç)
 • Renan Fosforoğlu (Faruk'un Arkadaşı)
 • Ekrem Dümer (Faruk'un Arkadaşı)
 • Nezihe Güler (Davetli)
 • Mürüvvet İşsever (Davetli)

Mahçup Delikanlı filminin oyuncu kadrosunda ayrıca şu isimler var; Müşerref Çapın (Davetli), Nilgün Atılgan (Nesrin), Filiz Ersürer (Alev'in Arkadaşı), Faik Coşkun (Lokantacı Stavro), Ali Demir (Otel Görevlisi), Mehmet Büyükgüngör (Restoran Garsonu) ve Gülten Ceylan (Hizmetçi).

Bedrana filmi nerede çekilmiştir kaç yılında çekildi hangi ilde çekildi hangi yöreye ait konusu ne? Bedrana filmi nerede çekilmiştir kaç yılında çekildi hangi ilde çekildi hangi yöreye ait konusu ne?