Malkoçoğlu Akıncılar Geliyor filmi televizyon ekranlarında izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Filmin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Malkoçoğlu Akıncılar Geliyor filmi nerede çekildi, Malkoçoğlu Akıncılar Geliyor filmi ne zaman çekildi, Malkoçoğlu Akıncılar Geliyor filmi oyuncuları isimleri nedir, Malkoçoğlu Akıncılar Geliyor filmi hangi kanalda oynuyor? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin oyuncu kadrosunda Cüneyt Arkın, Esen Püsküllü, Meltem Mete, Kayhan Yıldızoğlu, Ayton Sert, Adnan Mersinli, Behçet Nacar, Tarık Şimşek, Levent Çakır ve Feri Cansel rol alıyor. Filmde, Malkoçoğlu’nun Osmanlı’yı Prens Nikola’dan savunması ekranlara geliyor. Nikola, Kral Philip’ın kızı Beatris ile evlenme hazırlığındadır. Bu evlilik ile güçlerini Kral Philip ile birleştirip, Osmanlı’ya karşı savaş açmayı planlamaktadır. Bu uğurda Osmanlı uç beylerini ve Topçu Ustası Urban’ı esir alır. Malkoçoğlu ve akıncılar da Nikola’yı yenmek için görevlendirilir. Önce Nikola’nın sarayını basan Malkoçoğlu, sonrasında kendisini Nikola olarak tanıtarak Kral Philip’in sarayına girer. Beatris’in şüphesini çeken Malkoçoğlu, onun üvey annesi Kraliçe Maria ile yakınlaşır. Malkoçoğlu Akıncılar Geliyor filminin çekildiği yer, çekim yeri, nerede çekilmiştir, kaç yılında çekildi, konusu ne, hangi kanalda oynuyor, oyuncu kadrosu karakterleri kim sorularının yanıtları haberimizde showbet yer alıyor.

Dünyayı Kurtaran Adam nerede çekildi kaç yılında çekildi konusu ne oyuncuları isimleri Dünyayı Kurtaran Adam nerede çekildi kaç yılında çekildi konusu ne oyuncuları isimleri

Malkoçoğlu Akıncılar Geliyor filmi ne zaman çekildi?

Malkoçoğlu Akıncılar Geliyor filmi 1969 yılında çekildi. Film aynı yıl gösterime girdi ve büyük ilgi gördü. Günümüzde farklı tarihlerde ve kanallarda izleyicilerle buluşmaya devam eden filmde, Akıncı Beyi Malkoçoğlu’nun Bizanslıların kaçırdığı, Fatih’in topçu ustası Macar Urban’ı kurtarmasının hikâyesi ekranlara geliyor. Film, Ayhan Başoğlu’nun aynı adlı çizgi roman karakterinin sinemadaki dördüncü uyarlamasıdır. Süreyya Duru ve Remzi Jöntürk’ün birlikte yönettikleri ve senaryonun oluşturulmasında kendilerine Bülent Oran’ın da katıldığı film, başroldeki Cüneyt Arkın’ın bu tür filmlerinin tüm özelliklerini bünyesinde topluyor. Yapımcısı Naci Duru olan film, Duru Film tarafından çekildi.

Malkoçoğlu Akıncılar Geliyor filmi nerede çekildi?

Malkoçoğlu Akıncılar Geliyor filmi İstanbul’da çekildi. Filmin çekimleri için İstanbul’un farklı ilçeleri ve tarihi mekanlarında çekim setleri kuruldu. Aksiyon, macera ve tarih türleri ile ekranlara gelen film Malkoçoğlu Kara Korsan adlı filmin devamı olarak çekilmiştir. Ayrıca Malkoçoğlu Cem Sultan adında bir devam filmi de ekranlara gelmiştir. Filmde, Kral Philip’in kızı Beatris ile evlenme hazırlığında olan Nikola, bu sayede Kral ile gücünü birleştirip Osmanlı’ya savaş açmayı planlıyor. Bu plan doğrultusunda, Osmanlı uç beylerini ve Topçu Ustası Urban’ı esir alıyor. Yaşananların ardından Malkoçoğlu ve akıncılar, Nikola’yı yenmekle görevlendiriliyor.

Malkoçoğlu Akıncılar Geliyor filmi hangi kanalda oynuyor?

Malkoçoğlu Akıncılar Geliyor filmi 360 TV kanalında oynuyor. Film 6 Haziran Salı günü saat 17.30’da ve aynı günün gecesi saat 00.45’te 360 TV ekranlarında izleyicilerle buluşacak. Filmde, Sırp ülkesi, Osmanlı Devletinin dostudur ama Bizans ülkesi bu dostluğu bozmak istemektedir. Bunun için Bizans şövalyesi Nikola’yı Sırp kralının kızı ile evlendirecektir ve ayrıca Osmanlı topçu beyini kaçırmıştır. Malkoçoğlu ise harekete geçip topçu beyini kurtarıp evliliği engellemeye çalışır. Tarihi film izleyenleri showbet giriş ekran başına kilitleyecek.

Kara Murat Ölüm Emri filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi hangi kanalda oyuncuları isimleri Kara Murat Ölüm Emri filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi hangi kanalda oyuncuları isimleri

Malkoçoğlu Akıncılar Geliyor filmi oyuncuları isimleri

 • Cüneyt Arkın - Malkoçoğlu Ali Bey
 • Esen Püsküllü - Beatris
 • Meltem Mete - Maria
 • Kayhan Yıldızoğlu - Philip
 • Leman Öztürk - Urban'ın kızı
 • Ayton Sert - Farabba
 • Adnan Mersinli - Balaban
 • Behçet Nacar - Nicola
 • Tarık Şimşek - Asker
 • Nermin Kuran - Dansöz
 • Levent Çakır - Asker
 • Yılmaz Şerif - Malkoçoğlu´nun Akıncı Arkadaşı
 • Feri Cansel - Melike
 • Reşit Çıldam - Urban Usta

Malkoçoğlu Akıncılar Geliyor filminin oyuncu kadrosunda ayrıca şu isimler rol almıştır; Bahri Özkan, Nurtekin Odabaşı, Yılmaz Bora, Ferhan Tanseli, Muzaffer Cıvan, Kamer Sadık, Necip Tekçe, Lütfü Engin, Oktay Yavuz, Mustafa Yavuz ve Ahmet Koç.

Kara Murat Kara Şövalyeye Karşı nerede çekildi hangi kalede kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri Kara Murat Kara Şövalyeye Karşı nerede çekildi hangi kalede kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri