Dünyanın önde gelen finansal varlık yönetim şirketlerinden Mamoru, Türkiye’de kripto para borsası alanında faaliyetlerine başladı. ‘Kriptoya kolay erişim’ sloganı ile yola çıkan marka, sayısı her geçen gün artan kripto para yatırımcılarına sıfır komisyon ve düşük masrafla kripto para alım satım hizmeti sunuyor. Kurumsal yatırım ve blockchain çözümleri alanında deneyim sahibi bir ekip tarafından kurulan Mamoru, özel ve halka açık blockchain’ler konusunda derin bir tecrübeye sahip. Bu da Mamoru kripto para borsasını hem güvenli, hem de avantajlı kılan bir detay. Türkiye’nin yanı sıra, 15 ülkede bulunan ofisleri üzerinden faaliyetlerini yürüten Mamoru, ABD ve Kanada’ya ek olarak Brezilya’da lisanslı bir şekilde faaliyetini sürdürecek.

Geleneksel Finansla Kripto Para Piyasası Arasında Bir Köprü

İki sene önce kurulmasına karşın, 100 milyon doların üzerinde bir varlığı yöneten Mamoru Digital’ın Türkiye operasyonu olan Mamoru Türkiye, kripto para ekosistemine değer katma amacıyla yola çıktı ve yatırımcılara birçok avantaj sunuyor. Birinci sınıf güvenlik altyapısına sahip platform, borsadaki tüm fonları gelişmiş bir şifreleme teknolojisi ile koruyor. Buna ek olarak borsanın merkezi olmayan özel mimarisi, DDOS saldırılarına karşı da koruma sağlıyor. Mamoru bu anlamda, dijital varlıklarını güvenli bir şekilde saklamak isteyen yatırımcılara hitap ediyor.

Hızlı para çekme ve para yatırma sürecine sahip Mamoru’da TL ile kripto para satın alma mümkün. Bitcoin’in yanı sıra Ethereum ve Litecoin gibi coin’lerde USDT çiftleri için ek işlem yapmaya gerek kalmadan, doğrudan Türk lirası ile kripto para satın almanın avantajı yatırımcılar için avantaj sağlıyor.

Bitcoin ve En Popüler Altcoinlere Yatırım

Kripto para borsasında BTC, XLM ve ETH gibi coin’lere, sade site arayüzü üzerinden kolayca yatırım yapabilirsiniz. XRP (Ripple), Ada Coin (Cardano), CHZ Coin (Chiliz) ve Avax Coin’in yanı sıra Ripple ve TRX (Tron) gibi kripto paralarda spot alım satım yaparken, ihtiyaç duyulan fiyat grafikleri sağlayan platformun en önemli yanlarından biri sıfır komisyon alması. Kripto alım satımında komisyonsuz bir deneyim sunan Mamoru, yatırımcılar için ciddi bir avantaj sunuyor. Bitcoin ve Avax gibi altcoinlerde işlem yaparken işlem ücreti ödetmeyen sorunsuz ve güvenilir bir borsa arıyorsanız, küresel arka planı ile öne çıkan Mamoru en doğru adreslerden.

Borsada 5 farklı kullanıcı hesap seviyesi yer alırken, 5. seviyede günlük 2 milyon TL çekim imkanı sağlaması, her segmentte yatırımcı için Mamoru’yu ön plana çıkarıyor. Finansal işlemlerde, banka hesapları üzerinden yapılan transferlerin anında cüzdana geçtiği yatırımcı dostu bir borsa olan Mamoru’da, tüm soru ve talepleriniz için 7/24 canlı destek sunuluyor.

Kripto para borsasının mobil uygulamasını kullanarak, her an her yerden işlem yapma ayrıcalığını yaşamak isterseniz Google Play Store ve App Store uygulamalarına göz atabilirsiniz.