Maskeli Beşler İntikam Peşinde filmi sinemaseverler ile buluşacak. Filmin yapım ve çekim detayları merak ediliyor. Maskeli Beşler İntikam Peşinde nerede çekildi, Maskeli Beşler İntikam Peşinde oyuncuları Tekin Tolga kim, Maskeli Beşler İntikam Peşinde gişe hasılat bilgileri ne, Maskeli Beşler İntikam Peşinde hangi kanalda oynuyor? sorularının yanıtları araştırılıyor.

Şafak Sezer’in başrolde olduğu Maskeli Beşler İntikam Peşinde filminin oyuncu kadrosunda ayrıca Memet Ali Alabora, Cengiz Küçükayvaz, Peker Açıkalın, Melih Ekener, Dost Elver ve Sümer Tilmaç var. Filmin müziklerini ünlü sanatçı Kıraç hazırladı. Arzu Film ve Fida Film tarafından hazırlanan film, komedi ve macera türleri ile ekrana cashbet geliyor.

Maskeli Beşler İntikam Peşinde filmi 2005 yılında çekildi. Aynı yıl vizyona giren film 93 dakika sürüyor. Maskeli Beşler İntikam Peşinde filmi çekim yerleri, ne zaman çekildi, oyuncu kadrosu, gişe ve hasılat bilgileri ile hangi kanalda oynuyor ve tüm oyuncuları isimleri içeriğimizde yer alıyor.

Maskeli Beşler İntikam Peşinde nerede çekildi?

Maskeli Beşler İntikam Peşinde filmi İstanbul’un 25 ayrı noktasında çekildi. Filmin çekimleri için İstanbul ilinin 25 ana noktasında çekim setleri kurulduğu biliniyor. Filmin yönetmen koltuğunda, aynı zamanda filmin senaryosunu yazan ve yapımcısı da olan Murat Aslan var. Filmde, yetimhaneden ayrıldıktan sonra başları bir türlü dertten kurtulmayan Tezcan, Bahattin, Murat, Zeki ve Kamil, hırsızlık yapmaya başlıyor. Bu birbirinden beceriksiz beş hırsızın komik maceraları filmin ana konusu ile ekranlarda cashbet giriş yer alıyor.

Maskeli Beşler İntikam Peşinde gişe hasılat rakamları

Maskeli Beşler İntikam Peşinde gişe ve hasılat bilgileri; toplam 24 hafta vizyonda kaldı ve 782 bin 604 kişi tarafından sinemalarda izlendi. Vizyonda kaldığı süre boyunca 4 milyon 921 bin 376 TL gişe hasılatı elde etti. Filmin kadrosunun büyük bir bölümünü, Hababam Sınıfı Üç Buçuk filminde oynayan oyuncular oluşturuyor.

Maskeli Beşler İntikam Peşinde hangi kanalda oynuyor?

Maskeli Beşler İntikam Peşinde filmi Fox TV kanalında oynuyor. Eğlenceli film Pazar akşamı saat 22.00'de ve bittikten sonra tekrar saat 01.45'te Fox TV ekranlarında izleyicilerle buluşacak.

Maskeli Beşler İntikam Peşinde oyuncuları Tekin Tolga kim?

  • Şafak Sezer (Tezcan)
  • Memet Ali Alabora (Murat)
  • Cengiz Küçükayvaz (Kamil)
  • Peker Açıkalın (Bahattin)
  • Melih Ekener (Zeki)
  • Dost Elver (Tekin)
  • Sümer Tilmaç (Salih Abi)
  • Nejat (Birecik)

Maskeli Beşler İntikam Peşinde filminin oyuncu kadrosunda ayrıca şu isimler var; Hamit Haskabal (Hamit Baba), Burak Öncü (Cenin), Zeynep Karacan (Meryem, Salih abinin kızı), Ceyhun Yılmaz (Taksici), Seçkin Piriler (Tekin'in Eşi) ve Deniz Oral (Polis Memuru).