Masterchef yarışmasında yeni hafta heyecanı bugün de sürecek. Yarışmanın yeni bölümü saat 20.00'de tv8 ekranlarında olacak. Yarışmanın başlamasına kısa bir süre kala, gündeme ilginç bir dedikodu geldi. Masterchef yarışmacılarından Güzide Mertcan, Masterclass ödülünü kaybettikten sonra morallerinin bozuk olduğunu için yenildiklerini ifade etti. Bu durum merak uyandırırken Güzide, Cemre'nin Alican'ı mahvettiğini iddia etti. Bu sözlerin ardından şefler Alican'a sorular sormaya başladı. Alican, şeflere bir şey olmadığını söyledi. Alican, Cemre'nin kendisini rakibi olarak görmediği yönündeki sözleri hatırlatarak buna üzüldüğünü ifade etti.

MASTERCHEF ALİCAN CEMRE İLE SEVGİLİ Mİ?

Masterchef yarışmacılarından Alican ile Cemre arasındaki bir iddia ise, ikili arasında gönül ilişkisi olabileceği... Sosyal medyada yapılan yorumlarda Alican'ın reddedilmiş bir erkek gibi davrandığı ifade edilirken Cemre'nin ise suskun davranması bu iddiayı kuvvetlendirdiği belirtildi. İkili arasındaki problemin "Cemre'nin Alican'ı rakip olarak görmemesi" mi yoksa başka bir şey mi olduğu, önümüzdeki bölümlerde ortaya çıkacak.

MASTERCHEF ALİCAN KAÇ YAŞINDA

Masterchef Alican 5 Ocak 1991 yılında doğdu. 28 yaşındaki Alican Sabunsoy, kısa süre sonra 29 yaşına girecek. Programa devam etmesi halinde Alican'ın doğum gününün Masterchef programında kutlanabileceği ifade ediliyor.

MASTERCHEF ALİCAN NERELİ

Masterchef yarışmacılarından Alican, Adana'da doğdu ve aslen Adanalı. Bir süre Adana'da aşçılık yapan ve aşçı olmaya karar veren Alican Sabunsoy, daha sonra kariyerine yön vermek için İstanbul'a gitti. Alican, yarışma öncesi de İstanbul'da yaşıyordu.