Masterchef Türkiye TV8 ekranlarında hafta içi devam ediyor. Her hafta bir yarışmacının elendiği Masterchef’te son 4’e kalan yarışmacılardan biri olan Alican Sabunsoy’u merak eden izleyiciler, Masterchef Alican kimdir, kaç yaşında, Cemre Uyanık ile sevgili mi, birlikte mi? Sorularına cevap arıyor. Güzide Mertcan, Cemre Uyanık ve Ekin Eylem Ulaş ile birlikte son 4’te yer alan Alican Sabunsoy’a dair merak edilenler haberimizde cevap buluyor.

MASTERCHEF ALİCAN KİMDİR?

1991 yılında doğan Alican Sabunsoy aslen Adanalıdır. Üniversiteyi Mersin’de okuyan, daha sonra Adana’ya dönerek bir süre çalışan Alican, İstanbul’a taşındı ve yaşamını İstanbul’da sürdürmeye başladı. Kebap uzmanı olan Alican Sabunsoy, Uzakdoğu mutfağında da kendisini geliştirdi. Masterchef Türkiye’ye katılan Alican Sabunsoy, yarışmanın en iddialı isimlerinden biri oldu.

MASTERCHEF ALİCAN KAÇ YAŞINDA?

Masterchef Türkiye yarışmacısı Alican Sabunsoy 28 yaşındadır. 1991 doğumlu olan Alican Sabunsoy Turizm ve Otel İşletmeciliği bölümü mezunudur.

MASTERCHEF MEHMET ŞEF KİMDİR, ASLEN NERELİ, KAÇ YAŞINDA?

MASTERCHEF ALİCAN CEMRE İLE SEVGİLİ Mİ, BİRLİKTE Mİ?

Masterchef Alican Sabunsoy ile yine Masterchef’te yarışan Cemre Uyanık’ın sevgili olmadığı ve birlikte olmadığı biliniyor. İkilinin bu yönde bir açıklaması ya da paylaşımı bulunmuyor. Bu bilgiler ışığında, Masterchef Alican Cemre ile sevgili değil, ikili birlikte değil diyebiliriz.

MASTERCHEF GÜZİDE'NİN 7 MİLYON TL'LİK EVİ NEREDE, EVİNİN İÇİ NASIL?