Masterchef yarışması, bu akşam yayınlanacak bölümle yeni haftaya noktayı koyacak. Kısa bir süre önce Masterchef yarışmacılarından Alican ile Cemre arasında bir gerilim yaşanmıştı. Sosyal medyada bu olay "Alican ile Cemre sevgili mi?" şeklinde yankı bulmuştu. Yarışmanın başlamasına saatler kala Masterchef Cemre Uyanık'ın kim, nereli ve yaşı merak ediliyor. Detaylar haberimizde...

MASTERCHEF CEMRE KİM - NERELİ

Masterchef yarışmacılarından Cemre Uyanık 1992 yılında İstanbul'da doğdu. Aslen Şanlıurfalı olduğu ifade edilen Cemre Uyanık, aşçı olmaya karar verdi. Aşçılıkla ilgili eğitim alan Cemre, bir süre sonra Masterchef'e katılma kararı aldı. Hedefinin şampiyonluk olduğunu ifade eden Cemre Uyanık, yarışmanın en iddialı isimleri arasında yer alıyor.

MASTERCHEF CEMRE KAÇ YAŞINDA

1992 yılında doğan Cemre, 27 yaşında.

MASTERCHEF SUNA ESTETİK OPERASYON GEÇİRDİ! İŞTE SON HALİ

MASTERCHEF CEMRE BOYU

Masterchef Cemre'nin boyunun 1,75 olduğu belirtiliyor.

MASTERCHEF CEMRE İLE ALİCAN ARASINDA NE VAR?

Kısa bir süre önce Cemre ile Alican arasında bir tartışma meydana gelmişti. Masterchef yarışmacılarından Güzide, "Cemre, Alican'ı mahvetti." demiş, bu ifadeler ikili arasında duygusal bir bağ olduğu şeklinde yorumlanmıştı. Cemre ile Alican'ın sevgili olup olmadığıyla ilgili henüz net bir bilgi bulunmuyor. İki yarışmacı da bu konu hakkında bir yorum yapmıyor.