Masterchef'te yeni hafta heyecanı, bugün itibarıyla başlıyor. TV8 ekranlarında yayınlanan ve Türkiye'nin en çok izlenen programlarından biri haline gelen Masterchef yarışmasında, geçtiğimiz hafta yarışmanın iddialı isimlerinden Yasin Obuz elenmişti. Yasin Obuz'un elenmesi şaşkınlık yaratmıştı. Yarışmanın yeni bölümü ise bugün saat 20.00'de başlayacak. Masterchef yarışmacılarından Cemre Uyanık'ın kim ve nereli olduğu, boyu ve yaşı merak ediliyor. Masterchef Cemre Uyanık kimdir? Cemre elendi mi? Cemre Uyanık'la ilgili tüm soruların cevapları, haberimizde...

MASTERCHEF CEMRE UYANIK KİM?

Masterchef yarışmacılarından Cemre Uyanık, 1992 yılında doğdu. Küçük yaşlarda aşçılığına merak sardı. Kendisini bu alanda geliştiren ve eğitimini de aşçılık üzerine alan Cemre Uyanık, Türkiye'nin en iyi aşçılarından biri olmayı planlıyor. Bir dönem sosyal medya hesabından Masterchef'le ilgili tüm içerikleri silen Cemre'nin yarışmadan elendiği konuşulmuş ancak daha sonra bunu yalanlamıştı.

MASTERCHEF GÜZİDE'NİN EVİ ŞAŞKINA ÇEVİRDİ

MASTERCHEF CEMRE KAÇ YAŞINDA

Masterchef yarışmacılarından Cemre, 1992 yılında doğdu, 27 yaşında. Cemre Uyanık'ın hangi gün ve ayda doğduğuyla ilgili ise herhangi bir bilgi bulunmuyor.

MASTERCHEF'TEN ELENEN SUNA'NIN RESTORANI NEREDE?

MASTERCHEF CEMRE NERELİ

Masterchef Cemre Uyanık, İstanbul'da doğdu ve İstanbul'da yaşıyor. Cemre Uyanık'ın aslen Şanlıurfalı olduğu ifade ediliyor.

MASTERCHEF CEMRE BOYU - KİLOSU

Çeşitli internet sitelerinde Masterchef yarışmacılarından Cemre Uyanık'ın boyunun 1,75 olduğu kaydediliyor. Cemre Uyanık'ın kilosuyla ilgili ise net bir bilgi mevcut değil.

MASTERCHEF EKİN NERELİ?