Masterchef'te yeni bölümler bugün itibarıyla başlıyor. Geçtiğimiz hafta Yasin Obuz'un veda etmesinin ardından Masterchef'te 6 yarışmacı kaldı. Bu haftaki ilk bölümün fragmanında, Mehmet Şef'in "Bir şey doğru gitmediği zaman, Cemre yarışmayı bırakabilir. Cemre bu handikapla Masterchef'e veda edebilir mi?" sözleri yer buldu. Cemre ise "Ben bir yemek yarışmasındayım. Bundan sonra kendim dahil, kimseye acımayacağım." şeklinde konuştu. Peki Cemre geçtiğimiz hafta neden ağladı? Masterchef Cemre yarışmadan elendi mi? Masterchef Cemre ile ilgili tüm detaylar, haberimizde...

MASTERCHEF CEMRE NEDEN AĞLADI

Bir süre önce Ankara'da bir AVM'de düzenlenen yarışmada bir kadın, Cemre Uyanık'a yaklaşarak kendisinin kaybettiği kızına çok benzediğini söylemişti. Masterchef Cemre, bu olayın ardından kendisinin de babasını kaybettiğini söyleyerek ağlamıştı. Geçtiğimiz hafta ise Cemre yine gözyaşlarını tutamadı. Masterchef Mehmet Şef'in yaptığı kuzu beynini yediği için gözyaşlarını tutamayan Cemre, iş dışında kırmızı ete yaklaşmadığını ifade etmiş ve bu nedenle ağlamıştı.

MASTERCHEF GÜZİDE'NİN EVİ ŞAŞKINA ÇEVİRDİ

MASTERCHEF CEMRE ELENDİ Mİ?

Masterchef yarışmacılarından Cemre Uyanık, bir süre önce sosyal medya hesaplarından Masterchef'le ilgili tüm paylaşımlarını silmişti. Bu olay, Cemre Uyanık'ın yarışmadan elendiği yönünde iddiaları ortaya çıkarmıştı. Olayla ilgili açıklamada bulunan Masterchef Cemre, yarışmadan elenmediğini ve devam ettiğini söylemişti. Masterchef yarışmacılarından Cemre Uyanık, geçtiğimiz hafta Yasin Obuz'un elenmesiyle birlikte son 6'ya kalan yarışmacılardan biri oldu. Cemre'nin yarışmadan elenip elenmeyeceği, bu hafta yapılacak yarışmalar sonucunda belli olacak.

MASTERCHEF'TEN ELENEN SUNA'NIN RESTORANI NEREDE?