Masterchef Türkiye’nin yeni sezonu büyük bir heyecanla devam ediyor. Yarışmanın sunucusu ve jüri üyesi olan Danilo Zanna’nın hayatı ve biyografi bilgileri merak ediliyor. Masterchef Danilo Zanna şef aslen nereli, Masterchef Danilo Zanna şef boyu kaç, Masterchef Danilo Zanna şef burcu ne, Masterchef Danilo Zanna şef sevgilisi kim, Masterchef Danilo Zanna şef restaurant nerede? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Danilo Zanna 15 Nisan 1982 tarihinde İtalya Toskana Prato’da dünyaya geldi. Aşçılığı aile mesleği olarak devraldı.  Aşçılık yeteneğini ünlü İtalyan şeflerle çalışarak İtalyan Mutfağı üzerine pekiştirdi. Türk Mutfağı ile ilgilenen Zanna, bu konuda kariyer yapmak istediği için İtalya'dan gelerek Türkiye'ye yerleşti. Türkiye'ye yerleştikten sonra İtalyan ve Türk Mutfağını harmanladığı bir restaurant açtı. Danilo Şef daha sonra televizyon programlarında yer almaya başladı. “Zahide ile Hayata Yetiş” adlı programda yardımcı yemek şefi olarak yer aldı. Ünlü şef Zanna'nın asıl tanınması ise Planet Mutfak televizyon kanalında kendisinin hazırlayıp sunduğu “İtalyan İşi” adlı yemek programıyla oldu. Masterchef’in jüri üyesi Danilo Zanna şef kimdir nerelidir, boy bilgisi, hangi burç, evli mi eşi sevgilisi kimdir, restoranı nerede sorularının yanıtları ve Danilo Şef’in yaşamına dair detaylar haberimizde vizyonbet yer alıyor.

Masterchef Mehmet Şef nereli restaurant nerede Masterchef Mehmet Şef burcu ne boyu kaç? Masterchef Mehmet Şef nereli restaurant nerede Masterchef Mehmet Şef burcu ne boyu kaç?

Masterchef Danilo Zanna şef aslen nereli?

Masterchef Danilo Zanna şef aslen İtalya Toskanalıdır. Toskana’da doğup büyüyen Danilo Şef yaşamını İstanbul’da sürdürmektedir. Danilo Şef, Türkiye’ye geldiği ilk yıllarda, farklı ülkelerin restoran kültürüne yer veren Kadir Has Üniversitesi İstanbul Mutfağı Enstitüsü'nde İtalyan yemekleri üzerinde çalışmalar yaptı. Planet Mutfak Kanalı kapandıktan sonra 2015'ten itibaren ATV Kanalı'nda yayınlanan "Elin Oğlu" ve NTV'de kendisinin hazırlayıp sunduğu "Lezzetin Şarkısı" adlı programlarla ekranlara geldi.

Masterchef Danilo Zanna şef boyu kaç?

Masterchef Danilo Zanna şefin boyu 1,81 cm’dir. Danilo Şef’in 79 kilo olduğu biliniyor. İstanbul Culinary Enstitute'de İtalyan yemekleriyle ilgili workshop hazırlayan ve öğrencilere danışmanlık hizmeti de veren Danilo Şef, TV8 ekranlarında yayınlanmaya devam eden Masterchef Türkiye programında jüri üyeliği ve sunuculuğa devam etmektedir.

Masterchef Danilo Zanna şef burcu ne?

15 Nisan doğumlu olan Masterchef Danilo Zanna şefin burcu Koç’tur. Üniversite mezunu olan Danilo Şef, Masterchef yarışması ile tüm Türkiye’nin yakından tanıdığı bir isim haline geldi. Sempatik tavırları ile dikkat çeken Danilo Şef, yarışmanın yeni sezonunda da jüri koltuğunda oturmaya vizyonbet giriş devam ediyor.

Masterchef Somer Sivrioğlu kaç kilo boyu kaç aslen nereli restoranı nerede burcu ne? Masterchef Somer Sivrioğlu kaç kilo boyu kaç aslen nereli restoranı nerede burcu ne?

Masterchef Danilo Zanna şef sevgilisi kim?

Masterchef Danilo Zanna şefin bilinen son sevgilisi Eda Alkaya’dır. Geçtiğimiz yıl ikilinin aşk yaşadığı yönünde magazin basınında haberler yer almıştır. 2012 yılında Tuğçe Demirbilek ile evlenen Danilo Şef, 15 Aralık 2021 tarihinde ise eşinden tek celsede boşanmıştı. Çiftin bu evliliğinden Zeno Zanna adını taşıyan bir oğulları var. Masterchef’te sunuculuk ve jüri üyeliğine devam eden Danilo Şef, ayrıca 2021'den beri Exxen'de yayınlanan MasterChef Junior'da da sunuculuk yapmıştır.

Masterchef Danilo Zanna şef restaurant nerede?

Masterchef Danilo Zanna şefin restaurant Filo D'Olio İstanbul Sarıyer’de ve İzmir’dedir. İzmir İstinye Park’ta ve İstanbul Sarıyer Vadistanbul’da Filo D'Olio adını taşıyan restoranları vardır. İtalya'nin ünlü restoranı olan Filo D'Olio adlı restoranın Türkiye şubelerini açan Danilo Şef, ekibine Masterchef’te yarışmış isimleri de dahil etmişti.

Masterchef 2023 All Star kadrosu yarışmacıları Masterchef 2023 All Star ne zaman başlayacak? Masterchef 2023 All Star kadrosu yarışmacıları Masterchef 2023 All Star ne zaman başlayacak?