Masterchef Türkiye yarışması tüm heyecanı ile devam ediyor. TV8 ekranlarında hafta içi yayınlanan Masterchef Türkiye’de dün akşam kazanan kim oldu? Masterchef ödülünü kim kazandı? Masterchef 11 Kasım hangi takım kazandı? Soruları sıkça sorulmaya devam ediyor. Yarışmacıların birbiriyle tartıştığı ve karşılıklı restlerin çekildiği akşamda mavi takım ve kırmızı takımın kimlerden oluştuğu ile kazanan takım haberimizde cevap buluyor.

MASTERCHEF SUNA'NIN DÜKKANI NEREDE?

MASTERCHEF DÜN AKŞAM KİM KAZANDI?

Masterchef’de dün akşam Suna Aydın ve Mavi takım kazandı. Masterchef Türkiye’nin 45. Bölümü 11 Kasım 2019 tarihinde yayınlandı. En güzel simidi yapan Suna Aydın, jüri tarafından mavi takım kaptanı seçildi. Masterchef Suna, kendisine rakip kaptan olan Kıvanç’ı seçti. İkili uzun süre karşılıklı atışırken, Mehmet Şef, daha önce böyle bir düello görmediğini kaydetti. Yarışmanın devam ettiği sırada Masterchef jürisinden kural değişikliği geldi. Takımlar yarışmaya 5’er kişi ile başladı, 1 kişi ile sonlandırdı.

MASTERCHEF CEMRE DİSKALİFİYE Mİ EDİLDİ?

MASTERCLASS KİM KAZANDI – 11 KASIM 2019

Masterchef Türkiye’de 11 Kasım’da Masterclass oyununu Mavi takım kazandı. Mavi takımda Suna ile birlikte Cemre, Rıfat, Alican ve Mustafa yer aldı. Kırmızı takımın kaptanı olan Kıvanç’ın takımında ise Batuhan, Güzide, Ekin ve Yasin yer aldı. Suna Aydın’ın kaptanı olduğu Mavi takım, ödül oyununu kazanarak akşamın kazananı oldu.

MASTERCHEF YASİN'İN PİLAVCI DÜKKANI NEREDE?