Masterchef, bugün 70. bölümüyle sevenlerinin karşısına çıkacak. Her hafta birbirinden zorlu yarışmaların yapıldığı ve bir kişinin hayallerine veda ettiği yarışma, bu akşam TV8 ekranlarında olacak. Masterchef'e geçtiğimiz bölüm Alişan, Buse Varol, Demet Akalın ve Okan Kurt katılmıştı. Bugün yayınlanacak bölümde ise büyük bir sürpriz var. Masterchef'ten elenen bazı isimler, bu akşam ödül oyununa katılacak. O isimlerden biri de Kıvanç Ermiş oldu. Yarışmada Masterchef Kıvanç'ı görenler, Kıvanç'ın kim ve nereli olduğunu, boyunu, yaşını ve kimin abisi olduğunu araştırıyor. İşte detaylar...

MASTERCHEF KIVANÇ KİM

Masterchef'in eski yarışmacılarından Kıvanç Ermiş, küçük yaşlarında ailesinin sahip olduğu restoranda çalışmaya başladı. Aşçılığa olan ilgisini keşfeden Masterchef Kıvanç, aşçı olmaya karar verdi. Üniversite eğitimini de bu alanda gerçekleştiren Kıvanç Ermiş, yarışmada öncesi çalıştığı aile şirketinde şeflik görevini yürütüyordu. Yarışmadan elenen Kıvanç Ermiş, daha sonra yeniden restoranına döndü.

MASTERCHEF GÜZİDE MERTCAN KİMDİR, NERELİ, KAÇ YAŞINDA?

MASTERCHEF KIVANÇ NERELİ

Masterchef'in eski isimlerinden Kıvanç Ermiş, Muğla - Bodrum'da doğdu. Aslen Bodrumlu olduğu bilinen Kıvanç Ermiş, Masterchef sonrası kariyerini aynı şekilde sürdürüyor.

MASTERCHEF KIVANÇ BOYU

Masterchef yarışmacılarından Kıvanç Ermiş'in boyu ve kilosuyla ilgili herhangi bir bilgi bulunmuyor.

MASTERCHEF YASİN OBUZ KİMDİR, NERELİ, KAÇ YAŞINDA?

MASTERCHEF KIVANÇ YAŞI

Masterchef'in eski isimlerinden Kıvanç Ermiş, 1995 yılında Bodrum'da dünyaya geldi, 24 yaşındadır.

MASTERCHEF KIVANÇ KİMİN ABİSİ

Masterchef Kıvanç'la ilgili en çok merak edilen konulardan biri de Kıvanç'ın abisinin kim olduğu... Kıvanç Ermiş'in ağabeyi ve kardeşiyle ilgili herhangi bir bilgi mevcut değil. Kıvanç Ermiş de sosyal medyada abisi veya kardeşi olabileceği bir kişiyle ilgili paylaşımda bulunmuyor.