Masterchef'te yeni hafta heyecanı devam ediyor. Yarışmanın son 6 şampiyon adayı arasında kalmayı başaran Rıfat Yurttaş, son dönem yarışmacılarının en ilgi çeken isimlerinden biri olmayı başardı. İzmir Çeşmeli Rıfat Yurttaş'ın kaç yaşında olduğu, boyu, saçları ve pastanesi merak ediliyor. Peki Rıfat Yurttaş kimdir, yarışmaya İzmir'in neresinden katılıyor. Detaylar haberimizde...

MASTERCHEF RIFAT KİM, KAÇ YAŞINDA

Masterchef yarışmacılarından Rıfat 1992 yılında İzmir'de doğdu. Küçük yaşta açılığa merak saran Rıfat Yurttaş, kendisini de bu alanda geliştirdi. Çeşme'de bir pastanede çalışmaya başlayan Rıfat Yurttaş, Balçova'da bulunan İzmir Ekonomi Üniversitesi'nde de gastronomi eğitimi aldı. Masterchef'e katılma kararı alan Rıfat Yurttaş, yarışmanın en iddialı isimlerinden biri olarak gösteriliyor.

MASTERCHEF SUNA ESTETİK OPERASYON GEÇİRDİ! İŞTE SON HALİ

MASTERCHEF RIFAT YURTTAŞ BOYU

Uzun boyuyla dikkat çeken Masterchef Rıfat Yurttaş'ın boyuyla ilgili herhangi bir bilgi bulunmuyor.

MASTERCHEF RIFAT PASTANESİ

Masterchef Rıfat Yurttaş'ın Çeşme'de babasına ait olan bir pastanede çalıştığı ifade ediliyor ancak pastanenin ismiyle ilgili bir bilgi mevcut değil.

MASTERCHEF RIFAT SAÇLARI

Masterchef yarışmacılarından Rıfat Yurttaş'ın bir dönem sürekli şapka taktığı için saçlarının peruk olduğu iddia edilmişti. Bu konuyla ilgili herhangi bir açıklama yapmayan Rıfat Yurttaş'ın saçlarıyla ilgili gizem de devam ediyor.