Masterchef'te yeni hafta heyecanı bugün başlıyor. Yarışmanın en iddialı isimlerinden olan Suna Aydın, yarışmada son haftaları göremeden elenmişti. Masterchef Suna'nın ayrılığı şaşkınlık yaratırken hayranlarını üzmüştü. İstanbul'da bir restoranı olan ve bu restoranda çalışmaya devam eden Masterchef Suna'nın kim ve nereli olduğu, eşi, burcu, yaşı ve boyu araştırılmaya devam ediyor. Peki Masterchef Suna kimdir? İşte detaylar...

MASTERCHEF SUNA KİM?

Masterchef'in eski yarışmacılarından Suna Aydın, henüz küçük yaşlarda aşçı olma kararı aldı. Aşçılık eğitimi aldıktan sonra kariyerini aşçı olarak sürdürmeye karar veren Suna Aydın, kendini kanıtlamak için Masterchef yarışmasına katıldı. Yarışmaya katılmadan önce de İstanbul'da restoran açan Masterchef Suna, yarışma sonrası yeniden iş yerine döndü.

MASTERCHEF SUNA NERELİ

Masterchef yarışmacılarından Suna Aydın, Hatay - İskenderun'da doğdu. Aslen Hataylı olduğu bilinen Suna Aydın, daha sonra kariyerini İstanbul'da sürdürmeye karar verdi. Suna Aydın, halen İstanbul'da yaşıyor.

MASTERCHEF SUNA EŞİ

Masterchef'in eski yarışmacılarından Suna Aydın, çocuğuyla birçok poz vermesine rağmen eşiyle ilgili herhangi bir paylaşımda bulunmuyor. Suna Aydın'ın bu tutumu, Suna'nın eşinden boşandığı yönünde yorumlara sebep oluyor.

MASTERCHEF SUNA BURCU - YAŞI

Suna Aydın'ın doğum yılı net olarak bilinmesine rağmen gün ve ay olarak herhangi bir bilgi bulunmuyor. 1986 doğumlu, 33 yaşında Suna Aydın'ın burcuyla ilgili de net bir bilgi mevcut değil.

MASTERCHEF SUNA BOYU

Masterchef yarışmacılarından Suna Aydın'ın boyuyla ilgili çeşitli kaynaklarda herhangi bir bilgi bulunmuyor.