Masterchef Türkiye’nin en çok konuşulan yarışmacılarından olan Suna Aydın geçtiğimiz haftalarda yarışmadan elenmiş ve herkesi şaşırtmıştı. Yeteneği ve hırsı ile dikkatleri üzerine çeken yarışmacı, büyük bir hayran kitlesine de sahip yarışmacılar arasındaydı. Masterchef Suna’nın geçmişini merak eden izleyiciler, Masterchef Suna Aydın kimdir, nereli, kaç yaşında? Sorularına cevap aramayı sürdürüyor. Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu’nun jüri üyesi olduğu Masterchef Türkiye’de yarışan ve elenen Suna Aydın’a dair notlar haberimizde yer alıyor.

MASTERCHEF SUNA AYDIN KİMDİR?

Suna Aydın, 1986 Hatay İskenderun doğumludur. Yaşamını İstanbul’da sürdüren ve Batın adında bir oğlu bulunan Suna Aydın, Sarıyer Reşitpaşa semtinde Sual Restaurant adıyla mekan açtı. Masterchef Türkiye yarışması ile ünlenen ve Demet Akalın gibi ünlülerle arkadaş olan Suna Aydın, yarışmadan elendikten sonra da Masterchef izleyicilerinin dikkatle takip ettiği isimler arasında yerini aldı.

MASTERCHEF SUNA AYDIN NERELİ?

Masterchef Türkiye yarışmacısı Suna Aydın İskenderun Hataylıdır. Aslen Giresunlu olduğu söylenen Suna Aydın hayatına İstanbul’da devam ediyor.

MASTERCHEF EKİN EYLEM ULAŞ KİMDİR, NERELİ, EVLİ Mİ?

MASTERCHEF SUNA AYDIN KAÇ YAŞINDA?

Masterchef’ten geçtiğimiz haftalarda elenen Suna Aydın 33 yaşındadır. Çeşitli mekanlara ve restoranlara danışmanlık hizmeti de veren Suna Aydın, kendi açtığı mekanda çalışmalarını sürdürüyor.

MASTERCHEF YARIŞMACILARI PARA ALIYOR MU? PARA ÖDÜLÜ NE KADAR?