Masterchef'te yeni hafta heyecanı, dün yayınlanan bölümle sona erdi. Masterchef'in iddialı yarışmacılarından Yasin Obuz, yarışmaya veda eden isim oldu. Yarışmanın en dikkat çeken isimlerinden Yasin Obuz'un şampiyonluk hayalleri böylece sona erdi. Peki Masterchef Yasin Obuz kimdir? Nerede çalışıyor? Detaylar haberimizde...

MASTERCHEF YASİN KİMDİR?

Masterchef'te dün gece elenen Yasin Obuz, 1989'da Diyarbakır'da doğdu. Üniversitede spor eğitimi alan Yasin Obuz, bir süre sonra İstanbul'a taşındı. Masterchef programından önce Kısmetse Olur ve Yemekteyiz programlarına da katılan Yasin Obuz, ünlü Survivor yarışmacısı Tolga Taner Tarlacı'nın da en yakın arkadaşlarından biri. Yasin Obuz evli değil ve sevgilisi yok.

MASTERCHEF YASİN NEREDE ÇALIŞIYOR

Masterchef Yasin'in yarışma öncesinde İstanbul Sirkeci'de açtığı bir pilav dükkanı bulunuyor. Yasin Obuz'un kısa süre içinde yeniden pilav dükkanına dönerek çalışacağı tahmin ediliyor.

MASTERCHEF YASİN OBUZ SURVIVOR'A MI GİDECEK?

Masterchef Yasin Obuz'la ilgili bir başka iddia ise Survivor kadrosunda yer alacağı... Bu konuyla ilgili henüz net bir açıklama yapılmadı ancak Survivor kadrosunun açıklanmasına kısa bir süre kala Yasin Obuz'un da kadroda olabileceği iddia ediliyor.