Yasin Obuz Masterchef Türkiye’ye damga vurdu. Suna Aydın ile birlikte yarışmanın en çok aranan ismi olan Yasin Obuz, geçtiğimiz hafta yarışmadan elenerek hayranlarında şok etkisi yaratmıştı. Masterchef Türkiye macerası biten Yasin Obuz, yarışmanın fanları tarafından araştırılmaya devam ediyor. Masterchef Yasin Obuz kim? Nereli? Dükkanı nerede? Yasin Survivor yarışmasına mı katılacak? Soruları yanıt arıyor. Masterchef Yasin ile ilgili merak edilenler haberimizde yanıt buluyor.

MASTERCHEF YASİN OBUZ KİM?

Masterchef yarışmacısı Yasin Obuz 1989 Diyarbakır doğumludur. Ailesi Antalya’da yaşayan Yasin Obuz hayatını İstanbul’da sürdürüyor. Spor Akademisinde eğitim alan ve kariyerini aşçılık yönünde geliştiren Yasin Obuz, Masterchef’in iddialı isimlerinden biriyken Aralık ayında yarışmadan elendi.

MASTERCHEF YASİN OBUZ NERELİ?

Masterchef Türkiye yarışmacısı Yasin Obuz aslen Diyarbakırlıdır. İstanbul’da yaşayan Yasin Obuz’un yaşı 32’dir.

MASTERCHEF RIFAT YURTTAŞ KİMDİR, NERELİ, KAÇ YAŞINDA?

YASİN OBUZ’UN DÜKKANI NEREDE?

Masterchef’ten elenen Yasin Obuz’un dükkanı İstanbul Fatih’dedir. Sirkeci semtinde bulunan Pilavcı Hırşit adlı mekanın sahibi olan Masterchef Yasin, daha önce de Yemekteyiz programına katılmıştı.

MASTERCHEF SUNA AYDIN KİMDİR, NERELİ, KAÇ YAŞINDA?

YASİN OBUZ SURVİVOR’A MI KATILACAK?

Yasin Obuz’un Survivor yarışmasına katılacağı yönünde iddialar bulunuyor. Yasin Obuz’dan ya da programın düzenleyicilerinden bu yönde yapılmış bir açıklama bulunmuyor.